Головна Посилання ... Інвестиції для новачків: з чого розпочати у 2022 році Інвестиції для новачків: з чого розпочати у 2022 р...

Інвестиції для новачків: з чого розпочати у 2022 році

Сьогодні українці зіштовхнулися з суттєвою кризою, спричиненою війною. Тож не дивно, що кожен задумався про додатковий заробіток.

Серед найпопулярніших запитів у Google цього року - інвестиції. Кожен, хто має стартовий капітал - хоче вберегти його, а то і примножити. Ігрові автомати онлайн та купівля криптовалюти мають більшу популярність, ніж вклади у цінні папери. Адже вони приносять швидкий прибуток. А за необхідності - гроші можна відносно швидко вивести.

Проте якщо вас цікавить надійний заробіток - зверніть увагу саме на інвестування.

Які бувають інвестиції

Перш за все, розберіться, які саме інвестиції вас цікавлять.

За строком:

  • Короткострокові - інвестування в межах 1 року.
  • Середньострокові - від 1 до 5 років.
  • Довгострокові - більше 5 років.

За ризикованістю:

  • Консервативні - інвестиції малого рівня ризику. Зазвичай, прибуток за ними також є найнижчим.
  • Інвестиції помірного рівня ризику.
  • Агресивні - ризиковані вклади, що у разі успіху приносять величезні прибутки.

За напрямом інвестування:

  • Прямі - фінансові вклади в один напрям.
  • Портфельні або портфель інвестицій - коли фінанси вкладника розподіляються між кількома різними проектами. З них формується так званий “портфель”. Це найпоширеніший варіант, адже вкладник може включити в портфель консервативні інвестиції для стабільності та агресивні для більшого прибутку.
  • Інтелектуальні чи венчурні - вклади грошей у стартапи, ноу-хау, технології та інші проекти, які забезпечують розвиток людства.
  • Нефінансові - вклад коштів у власний розвиток як спеціаліста.

Щоб підвищити стабільність сімейного бюджету в часи кризи, рекомендується робити фінансові інвестиції середнього та помірного рівня ризику. Агресивне інвестування взагалі погано підходить для новачків, а особливо у періоди, коли ситуація на інвестиційному ринку може швидко змінитися. Це ж саме стосується і венчурних грошових вкладів.

Куди інвестувати гроші у 2022 році

Якщо у вас є деякий стартовий капітал - саме час примножити його, зайнявшись нвестуванням.

Досвідчені інвестори рекомендують: краще вкласти гроші у кілька напрямків, сформувавши портфель. Тоді у вас залишаться гроші навіть у тому випадку, якщо якась інвестиція провалиться. Рекомендується не менше 30% грошей вкласти в стабільні та надійні інвестиції, які стануть вашим портунком у разі проблем.

Існує багато шляхів для інвестування грошей. Не всі вони мають практичний сенс у 2022 році. Ось основні напрями інвестування, які можуть приносити прибуток:

  1. Банківський вклад. Це найпростіший спосіб інвестування для новачків. Однак, прибуток з нього є найменшим. До того ж, у 2022 році банківські вклади стали значно ненадійнішими.
  2. Нерухомість за кордоном. В Україні ринок нерухомості наразі заморожений. Проте ви можете вкласти гроші в нерухомість у іншій країні. Популярними напрямками вкладів є Грузія, Туреччина та Кіпр.
  3. Вклад у пайовий інвестиційний фонд. Це фонд, у якому прибуток ділиться між кількома вкладниками. Щоб підібрати фонд для інвестицій, варто звернутися до брокера.
  4. Вклад грошей у бізнес. Краще також, якщо це бізнес за кордоном чи онлайн-проекти, які працюють на кілька країн. Адже український бізнес зараз переживає не кращі часи.
  5. Криптовалюта - найпростіший спосіб інвестування у наші часи. Купити криптовалюту можна через онлайн-сервіси та додатки без сторонньої допомоги. При виборі крипти - звертайте уваги на тенденції її росту.
  6. Дорогоцінні метали. Вклади в золото також користуються популярністю. Якщо ви їх плануєте - віддайте перевагу золотим злиткам, а не дорогоцінностям.

Переглядів : 567
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст