Головна Блог ... Новини Інстаграмеру, який закликав бомбити синагогу в Дніпрі, на рік заборонили вести блоги в інтернеті - за ч.2 ст. 258-2 КК України Інстаграмеру, який закликав бомбити синагогу в Дні...

Інстаграмеру, який закликав бомбити синагогу в Дніпрі, на рік заборонили вести блоги в інтернеті - за ч.2 ст. 258-2 КК України

Відключити рекламу
Інстаграмеру, який закликав бомбити синагогу в Дніпрі, на рік заборонили вести блоги в інтернеті - за ч.2 ст. 258-2 КК України - 38d0ab1fb1739d14a20094f568e5ca53.png

Бабушкінський райсуд Дніпра засудив чоловіка за публічні заклики до теракту.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 17 лютого за ч.2 ст. 258-2 КК України

У травні минулого року уродженець Королівства Марокко біля синагоги «Золота Роза» та культурно-ділового центру «Менора», що місті Дніпро, опублікував в «Instagram Stories» відеозапис. На цьому відео він закликав арабською мовою, що в перекладі на українську означає: «Мир вам, браття. Ваше свято благословенне! Зі святом вас!..100 років життя. Ви усі повинні жити сто років. Зі святом вас!.. Щодо цього замку. Зараз наближаємось до цього замку. Давайте бомбити його сто тридцятьма повітряними ракетами (вказуючи при цьому на будівлю синагоги). Зробимо їм бомбардування. Потім. Зробимо їм бомбардування. Хто зі мною згоден, приходьте».

За висновком судово- лінгвістичної експертизи, у тексті перекладу міститься публічний заклик бомбити будівлю синагоги «Золота Роза» і заклик приходити до тих, хто згоден. Таким чином, автор закликає до руйнування (знищення) будівлі синагоги з допомогою авіаційного озброєння.

У судовому засіданні чоловік свою провину визнав повністю та відмовився давати показання. На запитання учасників процесу повідомив, що дійсно зробив те, що написано в обвинуваченні, і про це щиро кається.

Суд призначив марокканцю 3 роки обмеження волі і водночас звільнив його від відбуття цього основного покарання з іспитовим строком 2 роки. Додатково чоловіка позбавили права займатися діяльністю, пов`язаною з веденням блогу в інтернет- мережах строком на 1 рік.

На заборону вести блог умовне покарання не поширюється.

 • 1900

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1900

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст