Українці – нація, що багато читає, а розвиток онлайн-доставлення сприяє активному розповсюдженню паперових примірників книг. Книжкова продукція потребує безпечної, надійної, але водночас екологічної тари з паперу для транспортування. Врахувавши глобальні тенденції, Київський картонно-паперовий комбінат створив особливе пакування book box. Воно відповідає стратегії, яку обрав австрійський власник заводу, бізнесмен Heinz Zinner.
Обухівський завод паперу, який працівники лагідно називають «картонажка», впроваджує новітні стандарти пакування для поштових перевізників, логістичних компаній та онлайн-бізнесу. Власник Київського картонно-паперового комбінату Хайнц Ціннер підтримує впровадження такої продукції, тому що вона має низку переваг:
Для маркетплейсів, локальних книгарень та інших підприємств book box знижує витрати на доставлення. Не потрібно залучати додаткових працівників, а у випадку повернення товару замовник може зробити це в тій самій тарі.
Особливе пакування book box стане у пригоді українським видавництвам, книгорозповсюджувачам, маркетплейсам та іншим компаніям, які спеціалізуються на пересиланні паперових версій книг. Новий формат від ККПК вже використовують члени української асоціації видавців. Новинка від «картонажки» також сподобалася логістичним компаніям. Зокрема, налагоджена співпраця з провідними поштовими операторами України, які щомісяця транспортують тисячі боксів із книгами.
Попри активний попит на електронні книжки, класичні паперові видання залишаються популярними. Вітчизняний ринок онлайн-книготоргівлі зростає, тому приділення уваги власником Київського картонно-паперового комбінату Хайнцом Ціннером (Heinz Zinner) цьому напрямку є доцільним і перспективним.
Від інтеграції book box виграють як продавці та поштові служби, так і українські книголюби. Ця екологічна продукція дає змогу Україні відповідати міжнародним стандартам у галузі виробів із паперу та картону. Своєю чергою, комбінат отримує нові можливості для розвитку виробничої бази – закупівлі сучасного обладнання, підвищення заробітних плат, створення робочих місць. Це є вкрай важливим для української держави в нинішні непрості часи.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.