0
0
18
Індійська армія розпочала масштабну програму із переозброєння своїх сухопутних сил, в межах якої вона планує списати радянські танки Т-72 і замінити їх танками нового покоління, причому власного виробництва. Про це на сторінках військово-аналітичного видання 19FortyFive пише колишній офіцер піхоти армії США, військовий експерт Брент М. Іствуд.
Індія експлуатує Т-72 з 1970-х років. Індійці також мають багато Т-72 власного виробництва під назвою Ajeya. Загалом йдеться про понад 2400 машин.
Замість Т-72 індійці планують перейти на новий танк власного виробництва, який надійде на озброєння до 2030 року. В межах програми "Бойова машина майбутнього" Нью-Делі сподівається створити модель, яка задовольнить потреби власної армії.
Створення нового танка на 70% профінансує уряд, решту – приватні промисловці. Очікується, що кільком оборонним підрядникам дозволять побудувати прототип танка, серед яких і буде обрано найкращого. Хоча такий підхід є типовим для західних країн, для індійської оборонної промисловості, яка лише стає на ноги, це буде неабияким викликом, пише Іствуд.
У Міністерстві оборони Індії сподіваються отримати сучасний бойовий танк із чудовою мобільністю, прохідністю на будь-якій місцевості, багаторівневим захистом, точною і смертоносною гарматою і системою обізнаності в реальному часі.
Зважаючи на те, що прототип нового танку в кращому разі буде готовий за 3-4 роки, Індія не зможе, вочевидь, замінити усі свої 2,4 тисячі Т-72 щонайменше до 2045 року.
Іствуд наголошує, що в минулому Індія вже мала проблеми у спробах провести масштабну заміну застарілого озброєння власними розробками. Так, 2011 році індійці хотіли реалізувати програму поставки в армію 7,5 мільйонів нових автоматів, але вимоги до зброї були надто нечіткими і їх важко було дотримуватися. Зрештою програму було припинено в 2015 році.
"Якщо ваша оборонна промисловість не може зробити автомат, як їй вдасться створити танк? Сподіваємося, що Міністерство оборони винесло уроки з цього розчарування та зможе рухатися вперед із новою модернізованою бойовою машиною", – резюмує Іствуд.
Інші новини зі світу озброєньЯк писав УНІАН, українські важкі безпілотники-бомбардувальники "Баба Яга", ймовірно, зробили значно більший внесок у війну, ніж вважають сторонні спостерігачі. Робота цих дронів залишається мало поміченою через те, що бойові вильоти вони здійснюють переважно вночі.
Також ми розповідали, що США поступово втрачають авіаційну перевагу над Китаєм. А у західній частині Тихого океану, якщо рахувати лише найновіші літаки, перевага вже за китайцями.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
311
Коментарі:
0
Переглядів:
207
Коментарі:
0
Переглядів:
921
Коментарі:
0
Переглядів:
243
Коментарі:
0
Переглядів:
1043
Коментарі:
0
Переглядів:
1129
Коментарі:
2
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.