Головна Посилання ... Імплантація від А до Я: головне про сучасне протезування зубі Імплантація від А до Я: головне про сучасне протез...

Імплантація від А до Я: головне про сучасне протезування зубі

Імплантація вважається одним з найбільш безпечних та ефективних способів заміни зубів. Проте більшості пацієнтів, які не стикались з практикою сучасного протезування, навіть один вислів - «зубний імплант» - здатен викликати як мінімум побоювання. Сучасна стоматологія руйнує необгрунтовані стереотипи. На думку фахівців, саме брак правдивою інформації стає причиною виникнення недовіри до процедури. Це легко долається.

стоматологічна клініка безпалюк

Так, імплантація зубів - хірургічна маніпуляція, інвазивне втручання. Але методи, технології, умови її проведення, та й кінцевий результат - далекі від вигаданих очікувань, більш навіяних страхами дитинства. Перш ніж пацієнту вживлять штучного зуба (назвемо імплант саме так), він пройде медичне обстеження. У сучасній стоматологічній клініці Безпалюк пацієнти проходять комп'ютерну томографію - і лише за її результатами лікар індивідуально підбирає найоптимальніший варіант лікування. І необхідний імплант.

В рамках комплексної діагностики, використовуються й інші способи обстеження, які дозволяють максимально чітко бачити картинку у перспективі. Завдяки сучасним технологіям протезування, ризик можливого відторгнення зводиться до умовного мінімуму: 2-3% усіх випадків. Це значить, що відторгнення здебільшого відбувається не з вини протезиста, а саме пацієнта, який не дотримується режиму гігієни ротової порожнини і не виконує вимог лікаря.

Під час попереднього обстеження можна виявити або повністю нівелювати персональну непереносимість складових зубного імпланту. Якщо протипоказання відсутні, а пацієнт дотримується правил післяопераційної гігієни - результат успішний практично завжди.

Що варто знати про імплантацію

  • Безпека. Зубна імплантація з використанням прогресивних технологій вважається найнебезпечнішим методом протезування. Він практично не має протипоказань і підходить навіть літнім пацієнтам.
  • Табу. Процедура має обмежений перелік заборон та правил, яких варто дотримуватись безпосередньо у день проведення операції: не їсти та не пити за 2 години до вживлення імпланта, не вживати алкоголь протягом 12 годин до та після процедури, очистити ротову порожнину за 30 хвилин до маніпуляції. І виконувати настанови лікаря. 
  • Біль. Процес імплантації безболісний, адже лікар індивідуально підбирає знеболювальні, спираючись на результати попередньої діагностики. Сучасна фармакологія демонструє дива! З'явилися нові прогресивні анестетики, які повністю виключають можливість неприємних відчуттів чи фізичного дискомфорту під час проведення процедури - при цьому, пацієнт лишається у свідомості.

клініка безпалюк

Вік. Естетична стоматологія в сучасному її характері не знає вікових меж. Адаптовані імплантанти чудово приживаються в деснах навіть  літніх пацієнтів категорії 70+, впевнені фахівці клініки Bezpaliuk. Можливе протезування й у підлітковому віці, якщо розвиток кісткових тканин вже завершений.

Переглядів : 167
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст