Лікарі-фізіотерапевти, реабілітологи та інші особи, які професійно займаються опорно-руховим апаратом, сходяться на думці, що всі допоміжні засоби, що полегшують пересування, необхідно підбирати пацієнту після консультації з фахівцем. Це допоможе уникнути травм і падінь, які особливо небезпечні для пацієнтів похилого віку, які часто борються з синдромом крихкості, який пов'язаний із загальною слабкістю організму і схильністю до захворювань багатьох систем організму, в яких фізіотерапія може відігравати надзвичайно важливу роль. важлива роль.
Серед обладнання, що полегшує пересування, варто звернути особливу увагу на ходунки, або реабілітаційні ходунки. Це алюмінієві конструкції, які можуть допомогти пацієнту не тільки в ходьбі, але і в підйомі або загальному оздоровленні тіла. Вони можуть бути значною мірою адаптовані до індивідуальних потреб і переваг. Вони гарантують більшу стабільність, ніж милиці, але також більше відчуття свободи та незалежності, ніж інвалідний візок.
При регулюванні та використанні засобів, що полегшують пересування людей з обмеженими можливостями пересування, особливу увагу слід приділяти декільком аспектам, пов’язаним як з правильним вибором розмірів цих засобів, так і з відповідним положенням тіла під час їх використання. Також важливо подбати про стан такого обладнання в довгостроковій перспективі. Допоміжний засіб для ходьби слід підбирати з урахуванням стану пацієнта та типу щоденної діяльності. Важливу роль відіграють і суто технічні аспекти - якість пристрою чи можливість складання, наприклад, якщо користувач подорожує. багато на автомобілі - така конструкція дозволяє потім легко транспортувати техніку в багажнику.
Найважливіші міркування щодо використання засобів допомоги при ходьбі можна підсумувати в кількох пунктах:
Не варто позичати комусь (і від когось) свій власний допоміжний засіб для ходьби – він, швидше за все, не підійде новому користувачеві, що може призвести до травми.
Крім того, важливо звернути увагу на оточення пацієнта. Варто перевірити, чи немає на місці пацієнта рухомих килимків або розкиданих предметів на підлозі. Також варто подбати про відповідне взуття, бажано неслизьке (у продажу є спеціальні бахіли, які можна придбати).
Реабілітаційні ходунки слід підбирати з огляду на стан і фізичні можливості людей, які ними будуть користуватися. Ось чому: медичні ходунки призначені для людей, які мають проблеми з пересуванням, а отже, і з нижніми кінцівками. Стійка, нерухома опора в таких випадках є обов'язковою, Ходунки медичні на коліщатках неодмінно стануть в нагоді людям, у яких вже не вистачає сил самостійно долати більші відстані або ходити в магазин. При цьому ходунки на коліщатках з кошиком охоче беруть на прогулянки або за покупками. Оснащені додатковим сидінням, вони також дозволяють відпочити під час маршруту.
Відносна незалежність часто є дуже важливим аспектом для людей похилого віку, щоб полегшити це для них, були створені реабілітаційні ходунки.
Реабілітаційні ходунки - це частина обладнання, яка допомагає та полегшує людині, яка потребує, самостійно пересуватися, а також вставати - як для людей похилого віку, так і для людей, які зазнали травми чи нещасного випадку. Ходунки для людей похилого віку підтримують самостійне пересування завдяки функції опори рук на їх спеціальну конструкцію. Ходунки для людей похилого віку та інвалідів може стати відмінною підмогою в самостійному пересуванні не тільки вдома, але і, наприклад, під час сімейного відпочинку.
Ці пристрої використовуються для підтримки реабілітації та дозволяють людям, які потребують допомоги в пересуванні, мати надійну та стабільну опору.
Реабілітаційні ходунки часто оснащені додатковими функціями, такими як регулювання висоти ручок або знімні колеса, що дозволяє адаптувати їх до індивідуальних потреб користувача.
Ходунки для дорослих допомагають людям з обмеженою рухливістю та інвалідам у кращій орієнтації у просторі, знижують ризик падінь та травм. Вони також дозволяють збільшити активність інвалідів, запобігають загальному погіршенню здоров'я, що може виникати внаслідок недостатнього руху.
Є кілька типів ходунків, які відповідають потребам різних груп людей з різними вимогами до мобільності. Наприклад, є ходунки з ручкою збоку, які забезпечують більшу стабільність, зокрема для людей зі сколіозом або слабістю м'язів. Ходунки для дорослих з регульованою висотою особливо зручні для тих, хто швидко втомлюється або має поганий баланс. Деякі ходунки також мають вбудовані колеса, що дозволяє рухатись без зайвих зусиль на рівних поверхнях, підніматись та проходити поруч з невеликими перешкодами.
Ходунки для дорослих дуже важливі для людей з обмеженою рухливістю та інвалідів, які не можуть безпечно рухатись самовільно. Вони забезпечують більшу самостійність та дозволяють людям зберегти свою незалежність та гідність.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.