Характеристики кутових диванів

Створити затишок і комфорт у будинку можна за допомогою правильно підібраних меблів. У вітальні не обійтися без якісного, зручного і комфортного дивана, який буває різних форм, розмірів і кольорів. Сучасні кутові дивани відрізняються функціональністю і практичністю, прекрасно вписуються в будь-який інтер'єр приміщення. При виборі моделі рекомендується докладніше вивчити характеристики і переваги таких меблів.

Характеристики кутових диванів

Кутові дивани оптимально підходять для просторих приміщень, з їх допомогою можна ефективно розділити кімнату на кілька функціональних зон. Такий вид меблів дозволяє раціонально використовувати корисне місце по кутах, і підкреслити вишуканість інтер'єру і смак власників будинку.

Завдяки простому механізму трансформації одним рухом диван можна перетворити в повноцінне спальне місце. Такий підхід ідеальний для малогабаритних квартир, коли кожен квадратний метр на рахунку. Кутові моделі бувають двох типів: Г-образної і П-подібної форми, відрізняються характеристиками, місцем розташування та особливостями установки.

Сучасні якісні дивани модульної конструкції користуються великою популярністю, вони можуть бути статичними і трансформерами. У статичних моделях неможливо самостійно змінити розташування елементів, вони формуються і комплектуються на фабриці.

Особливістю трансформерів є проста зміна положення складових в будь-який час. Трансформери підходять для великих приміщень, коли міняти місцями модульні блоки не складе особливих труднощів. Але такі меблі коштує дорожче стандартної комплектації, тому важливо зважити всі «за» і «проти» цієї покупки.

Переваги кутових диванів

Кутові моделі диванів представлені в широкому розмаїтті, а до основних переваг відноситься наступне:

• великий вибір цікавих конструкцій;

• надійність і міцність;

• оригінальний і стильний зовнішній вигляд;

• функціональність і практичність;

• економія вільного простору по кутах;

• надійний і довговічний механізм трансформації;

• можливість створення спального місця.

В основі будь-якого дивана пружинний блок або ППУ (пінополіуретан), але багато виробників пропонують і інші матеріали наповнення, а саме поролон, ватин, синтепон та ін.

Вибираючи кутовий диван, слід заздалегідь визначитися з габаритними розмірами (висота, довжина, ширина і глибина), щоб він оптимально вписувався в інтер'єр приміщення. Для великих кімнат краще вибирати габаритні моделі, на яких можна розмістити одночасно велику кількість гостей.

Для маленьких квартир, коли вітальня використовується і як спальня, рекомендується вибирати диван з ортопедичним матрацом. Він відрізняється міцністю, комфортом, простим механізмом розкладки і комфортним спальним місцем. При цьому такі меблі виглядають стильно, багато і привабливо.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст