Головна Блог ... Новини Громадянина росії суддю Львова не звільнили під час таємного голосування - вже час звільняти весь цей "суд" Громадянина росії суддю Львова не звільнили під ча...

Громадянина росії суддю Львова не звільнили під час таємного голосування - вже час звільняти весь цей "суд"

Відключити рекламу
 - f3891048807d878019ac4d32d3fcb977.jpg

Судью Касаційного господарського суду Верховного Суду Богдана Львова, який має російське громадянство, не змогли звільнити під час таємного голосування.

Згадайте новину: Паршивая овца - заступник голови Верховного Суду Львов заперечує проти знайденого російського громадянства

Джерело: Центр протидії корупції у Telegram

Дослівно: "Львова не звільнили з посади голови КГС. Щойно Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю, поставивши остаточно хрест на своїй репутації.

Це було голосування, яким вони себе самовизначили. І яким кинули тінь на весь Верховний Суд.

Взяли участь 39 осіб із 40 присутніх. За звільнення проголосувала 21 людина, проте для рішення треба був ще один голос (оскільки рішення вважається прийнятим, коли голосує більшість від тих що працює, а це 43 особи)".

Деталі: У ЦПК наголосили, що голосування було таємним.

Передісторія: Служба безпеки України підтвердила наявність російського паспорта у Богдана Львова.

Нагадаємо:

 • Розслідування проєкту "Схеми" виявило, що Богдан Львов отримав громадянство РФ ще у 1999 році у Москві, на той момент вже працюючи суддею в Україні, а у 2012 році він оновив російський паспорт після досягнення 45-річчя. Його дружина, яка народилась в Москві, також має громадянство РФ.
 • Наступного дня після публікації розслідування Богдан Львов поскаржився на журналістів до ДБР та СБУ. При цьому він визнав, що офіційні органи РФ обліковують дані про його російське громадянство, але стверджує, що ці записи були зроблені з метою його дискредитації.
 • 26 вересня суддя заявив, що розслідування "Схем" – це фейк.

Джерело: УП

 • 2006

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 2006

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  В такому випадку суддя в якого є хоч капелька честі і гідності сам повинен подати заяву на звільнення. Але судячи з свого досвіду розгляду справ КЦС ВС мені здається,що доброчесність у суддів Верховного Суду не котується. Там іде змагання хто більше і винахідливіше познущається і принизить людину.

  04.10.2022 11:19

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст