0
0
7
В суботу, 14 березня, погодинні графіки відключень електроенергії будуть діяти в усіх регіонах України. Час їхньої дії буде обмежений вечірніми годинами - з 17:00 до 22:00. Про це повідомляє "Укренерго".
Так само з 5 до 10 вечора діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів.
Обмеження подачі електроенергії вводять через наслідки ракетно-дронових атак на енергетичну інфраструктуру. Аварійно-відновлювальні роботи на об’єктах тривають.
В "Укренерго" попереджають, що у разі форс-мажорних обставин погодинні графіки можуть оперативно змінюватися. Для уточнення актуальної інформації, слід звертатися до офіційних сайтів обленерго.
Графіки відключення світла - Дніпропетровська областьЯк пише ДТЕК, стабілізаційні відключення для Дніпра та області зачеплять тільки 2 півчерги з 12. У споживачів №3.2 світло буде відсутнє з 17:00 до 20:30, а у №6.1 – з 20:30 до 22:00. В решти абонентів відключення не заплановані.
фото - ДТЕКфото - ДТЕКГрафіки відключення світла - Харківська областьГрафіки погодинних відключень у Харкові та області заплановані для трьох півчерг. На годину відключатимуть півчерги №3.2 та №5.1. Довшими відключення будуть у №1.2 – вони триватимуть три години.
Графіки відключення світла - Сумська областьТак само три групи споживачів вимикатимуть в суботу і в Сумах та області. Без світла будуть останні три з 12 півчерг. Абонентів півчерги №6.2 знеструмлять на годину, а №5.2 та №6.1 – на дві години.
фото - СумиобленергоГрафіки відключення світла - Львівська областьБільшість мешканців Львова та області в суботу будуть зі світлом протягом всієї доби. О 17:00 на дві з половиною години знеструмлять абонентів півчерги №5.2. Після того, як в них з’явиться світло – так само на дві з половиною години воно пропаде у півчерги №6.1.
фото - ЛьвівобленергоГрафіки відключення світла - Київська областьЖителі столиці вже тривалий час отримують електроенергію за індивідуальними графіками. Так само буде і цієї суботи, зазначає ДТЕК. Дізнатися, коли певну адресу буде заживлено, можна на сайті постачальника.
фото - ДТЕКфото - ДТЕКВідключення світла в Україні - важливі новиниЗа словами міністра енергетики Дениса Шмигаля, ситуація в енергосистемі України стабілізована. На піку споживання дефіцит електроенергії коливається в межах 1 ГВт. Таким чином, у частині регіонів відключення електроенергії вже не застосовують, тоді як в інших діє лише одна або півтори черги обмежень.
У квітні дефіцит електроенергії в Україні має стати ще менш відчутним з завершенням опалювального сезону та за рахунок активної генерації з боку гідро- та сонячних електростанцій, прогнозує гендиректор Yasno Сергій Коваленко.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
169
Коментарі:
0
Переглядів:
170
Коментарі:
0
Переглядів:
166
Коментарі:
0
Переглядів:
219
Коментарі:
0
Переглядів:
325
Коментарі:
0
Переглядів:
180
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2026 «Протокол». Всі права захищені.