0
0
33
У компанії Google заявили, що змогли подолати ключовий виклик у сфері квантових обчислень за допомогою чіпа нового покоління.
Опубліковані у журналі Nature результати досліджень свідчать про те, що правильні методи корекції помилок дозволяють квантовим комп'ютерам виконувати обчислення зі зростаючою точністю в міру їх масштабування.
Як відомо, у квантових комп'ютерах замість звичайних бітів використовуються кубіти, які є надзвичайно чутливими до впливу навколишнього середовища. Вчені намагають знайти способи виправляти помилки, які виникають через цю чутливість.
У Google заявляють, що розроблений у каліфорнійській лабораторії чіп Willow має 105 кубітів і дослідники знайшли спосіб з'єднати їх таким чином, щоб рівень помилок знижувався зі збільшенням їхної кількості. Завдяки цьому новий чіп може приблизно за п'ять хвилин виконати завдання, на яке найбільшому суперкомп'ютеру в світі знадобилося б 1025 років.
Головний операційний директор підрозділу квантових обчислень Чаріна Чоу заявила, що до кінця десятиліття квантові комп'ютери можуть зробити можливими наукові відкриття, яких наразі не досягти навіть за допомогою найпотужніших суперкомп'ютерів.
Квантові обчисленняВосени повідомлялося, що вченим з Національного університету Цін Хуа вдалося створити найменший у світі однофотонний квантовий комп’ютер.
Також раніше канадська компанія з виробництва квантових комп'ютерів D-Wave Systems представила новітній квантовий процесор Advantage2.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
236
Коментарі:
0
Переглядів:
443
Коментарі:
0
Переглядів:
634
Коментарі:
0
Переглядів:
883
Коментарі:
3
Переглядів:
395
Коментарі:
0
Переглядів:
1339
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.