Головна Посилання ... ГНУТТЯ МЕТАЛУ

ГНУТТЯ МЕТАЛУ

Існує кілька технологічних процесів, за допомогою котрих обробляються металеві матеріали. Зазвичай першим в черзі технологічних обробок йде розкрій листового матеріалу, або нарізання його на заготовки. Компанія TiSO виконує цю операцію філігранно точно завдяки використанню сучасного якісного лазерного обладнання. Такі заготовки не потребують ніякої додаткової доводки та зачистки кромок місць нарізання. 

Наступною технологією обробки металу, яка застосовується у випадках, коли потрібні заготовки не плоскої форми, зігнуті в різних напрямках тощо, є гнуття. Сучасний рівень дизайну все частіше потребує для виготовлення виробів з металу непрямі деталі, розташовані не в одній площині, це не тільки змінює зовнішній вид, але й додає додаткових властивостей виробу, зменшує матеріальні витрати. І наша компанія в цій операції так само дотримується високого рівня якості виконання – це коли потрібно зігнути металеві листи на конкретну кількість градусів, або з необхідною кривизною і замовлені кутові та сферичні параметри будуть дотримані, а деталі в підсумку не доведеться піддавати доводці в ручну. Точне обладнання для гнуття металу скорочує витрати часу на операцію і прискорює ваш рух вперед.

Після точних нарізання та гнуття фінальна процедура обробки металу – його фарбування, особливо методом порошкового фарбування, теж стане більш якісною і конкурентоздатною. 
Замовити гнуття  металу в Києві дуже легко, незважаючи на багато чисельність наших клієнтів, чітка злагоджена робота спеціалістів компанії TiSO дозволяє виконувати замовлення швидко, а незаперечна якість не потребує переробок. Ми згинаємо різні метали (чорні, нержавіюча сталь, кольорові та алюміній) і різної товщини (в межах найбільш поширених розмірів), тому тут майже немає обмежень. Єдиним застереженням може бути  правильність вибору способу згинання в конкретному випадку з відповідною сировиною. Від складності завдання може залежати термін його виконання і, відповідно вартість роботи.

Для того, щоби не витрачали непродуктивно свій час, а натомість отримали тільки корисну і цікаву для вашого виробництва інформацію (яка допоможе вам підвищити ефективність роботи, покращить дизайн ваших виробів, дозволить в окремих випадках обрати новий підхід, бо раніше, без високоточного гнуття ви не наважувалися використовувати металеві суцільні заготовки) зверніться до менеджерів нашої компанії та отримайте це все – успіх, розвиток і перспективи для свого бізнесу.

Переглядів : 270
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст