Головна Посилання ... Гібриди кукурудзи для вирощування на зерно

Гібриди кукурудзи для вирощування на зерно

Серед різноманітних сільськогосподарських зернових культур однією з найпоширеніших є кукурудза. Вона є цінною кормовою рослиною з високим рівнем врожайності. Від правильного підбору насіння залежить висока продуктивність та її відмінний урожай.

Важливі характеристики популярних гібридів кукурудзи

Сучасний аграрний ринок пропонує велику кількість гібридів, створених провідними селекціонерами. В залежності від агрокліматичних умов вирощування зернової культури необхідно звертати увагу на наступні важливі характеристики:

  1. Термін дозрівання. Ранні гібриди кукурудзи на зерно мають стійкість до холодного клімату та перепадів температури, але гірше віддають вологу. Пізні гібриди вимогливіші до температурних умов, але мають високу врожайність.
  2. Холодостійкість та засухостійкість. Кукурудза любить вологу, особливо у другій частині вегетаційного періоду. Тому у посушливих регіонах слід вирощувати стійкі до засухи гібриди.
  3. Інтенсивність вологовіддачі. Це важливий показник при сільськогосподарської культури на зерно. Низька вологовіддача може підвищити ризик втрату врожаю.

Важливо правильно підібрати й купити насіння кукурудзи гібрид, яке найбільш підходить для відповідної кліматичної зони в залежності від ґрунтових особливостей та рельєфу місцевості.

Переваги вирощування гібридів кукурудзи

Господарське значення зернової культури досить високе, оскільки її врожай використовується в різних галузях народного господарства. Гібриди кукурудзи мають такі позитивні особливості:

  • висока врожайність;
  • стійкість до шкідників та захворювань;
  • пристосованість до технології No-til (системи нульового обробітку грунту);
  • стійкість стебла рослини до вилягання.

Технологія вирощування гібридів кукурудзи залежить від ґрунтових та кліматичних особливостей регіону. Для створення оптимальних умов росту та розвитку рослин необхідно знати потреби гібриду та характеристики ґрунту. На продуктивність культури впливає велика кількість чинників, але саме від якості насіння залежить від 20 до 50% врожаю кукурудзи.

Переглядів : 426
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст