0
3
2302
Як зазначається, керівник за вказівкою російських власників провів підготовку до демонтажу для подальшого вивезення до Росії обладнання ливарних цехів та готувався звільнити третину працівників.
Співробітники Служби безпеки України попередили спробу менеджменту російської промислової групи знищити виробничий комплекс ПАТ "Харківський тракторний завод". Про це повідомила прес-служба СБУ.
Як повідомили в спецслужбі, призначений у березні 2016 року новий генеральний директор підприємства за вказівкою російських власників ХТЗ провів підготовку до демонтажу для подальшого вивезення до Росії обладнання ливарних цехів. До переправлення за кордон була підготовлена технічна та конструкторська документація на продукцію заводу.
«Директор готувався також звільнити з підприємства майже третину усіх працівників. Процент спеціалістів, які задіяні у реальному виробництві складав майже 50%. Менеджментом був виданий відповідний наказ та затверджено новий штатний розклад», - ідеться в повідомленні.
Як зазначається, реалізація цих планів призвела б до повного припинення діяльності "Харківського тракторного заводу", на якому планувалося розміщення замовлення Міністерства оборони України.
Вспомните новость: Александр Остапец - Директор бронетанкового завода, укравший 2 млн, отделался штрафом. Как гуманен украинский суд!
«Після втручання СБ України було накладено арешт на майно і рахунки заводу, завдяки чому вдалося запобігти втраті виробничого обладнання та унікальної конструкторської документації та попередити звільнення майже тисячі кваліфікованих працівників підприємства», - повідомили в СБУ.
Генеральному директору підприємства повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 14 (підготовка до злочину) та ст. 113 (диверсія) Кримінального кодексу України та оголосили його у розшук. Суд надав дозвіл на затримання підозрюваного та доставлення його до суду для обрання запобіжного заходу - тримання під вартою.
Згідно з інформацією на сайті ХТЗ, гендиректором підприємства є Андрій Коваль, який очолював його у 2006-2007 роках. Наприкінці квітня президент і власник групи компаній Олександр Ярославський за пропозицією австрійського бізнесмена Зігфріда Вольфа, інвестора ПАТ "Харківський тракторний завод", придбав контрольний пакет акцій цього підприємства.
Нагадаємо, в березні на території Харківського тракторного заводу СБУ провела обшуки.
Джерело: Тиждень.ua
Вспомните новость: «Антонов» требует в российском суде у ОАО "Авиакор - авиационный завод" $5 млн за товарный знак «Ан-140»
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
151
Коментарі:
0
Переглядів:
255
Коментарі:
0
Переглядів:
268
Коментарі:
0
Переглядів:
417
Коментарі:
1
Переглядів:
336
Коментарі:
0
Переглядів:
167
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.
Мне одно не понятно???? Собственник российский бизнесмен??? Так? А если бы был бы китайский? Он мог бы вывести оборудование или нет? Так у нас смогут все заводы остановить?
Він придумав би куди вивезти.
Никто из юристов не ответил на вопрос Людмилы! Почему?