Головна Блог ... Новини Газпром заявив, коли суперечка з Нафтогазом завершиться Газпром заявив, коли суперечка з Нафтогазом заверш...

Газпром заявив, коли суперечка з Нафтогазом завершиться

Відключити рекламу
 - tn1_0_92752600_1499551793_59615831e27d8.jpg

Стокгольмський арбітраж винесе остаточне рішення щодо спору щодо умов контракту на поставку газу від 2009 р між Газпромом і Нафтогазом України не пізніше 30 листопада 2017 р.

В офіційному документі сказано:

"Газпром нагадує, що 31 травня 2017 р арбітраж виніс проміжне (окреме) рішення з певних питань. Газпром розглядає можливість подачі апеляції на проміжне рішення шведського суду. Висновки щодо проміжного рішення для Газпрому можуть бути оцінені після того, як сторони арбітражу, на вимогу суду, досягнуть або не зможуть досягти домовленостей з певних питань, але в будь-якому випадку після того, як буде винесено остаточне рішення. 19 червня 2017 р арбітраж Стокгольма вирішив, що остаточне рішення буде винесено не пізніше 30 листопада 2017 року".

До цієї ж дати Стокгольмський арбітраж має намір винести остаточне рішення і щодо спору за контрактом на транзит газу між сторонами.

Раніше повідомлялося, що Нафтогаз України і Газпром проводять серію переговорів на предмет виконання окремого рішення Стокгольмського арбітражу, щоб спробувати дійти згоди про зміни до контракту і остаточних розрахунків між сторонами. Якщо в ході переговорів Нафтогаз і Газпром не дійдуть згоди щодо нових формулювань і визначення підлягають виплаті сум, остаточне рішення прийме арбітраж.

Згадайте новину: "Газпром" оскаржить рішення арбітражу щодо "Нафтогазу"

"Газпром" увеличил требования к "Нафтогазу" в арбитраже Стокгольма на более чем 5,3 миллиарда долларов - до 37 миллиардов

"Нафтогаз" сообщил об отмене требований "Газпрома" Стокгольмским арбитражем

Суд разрешил списать $3 миллиона Газпрома в пользу Украины

Джерело: Юридичний ресурс "Протокол"

 • 1050

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1050

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст