Головна Посилання ... Європейські автозапчастини з Польщі: розказуємо, чому це вигідно Європейські автозапчастини з Польщі: розказуємо, ч...

Європейські автозапчастини з Польщі: розказуємо, чому це вигідно

Рано чи пізно кожен автомобіліст стикається з проблемою пошуку запчастин, адже із часом у машині є чому ламатися. А крім пошуку, треба ще й вибрати те, що потрібно саме вашому авто. Із закріпленням на електронному ринку інтернет-магазинів добрим виходом стала купівля запчастин у Польщі. Користуючись особливостями е-комерції такі торговельні майданчики, як https://kaifauto.com.ua, доставляють запчастини з Польщі в Україну у бажаній якості і кількості за вигідними цінами.

B-Parts | Used and Original (OEM) Auto Parts with Warranty

Чому так вигідно?

Останнім часом Польща є хабом з розповсюдження європейських запчастин у східній частині континенту. Річ у тому, що у великій кількості запрацювали місцеві автомобільні розбірні станції. Оскільки умови експлуатації європейських автомобілів є заощадливими, а дороги і паливо — високої якості, то маємо деталь з великим ресурсом пробігу після розбирання. Але це вживана деталь, ціна на неї значно нижче за нову, хоча можна замовити і нову теж.

 

Перевагами покупки польських запчастин вважаються такі:

 

 • Доступна ціна, на привабливість якої не впливають витрати на розмитнення і доставку.
 • Великий вибір — тут зібрані нові та вживані запчастини зі всієї Європи.
 • Висока якість із максимальною сумісністю з вузлами автомобіля.
 • Перевірка якості перед продажем — на наявність несправності і дефектів.

 

Оскільки магазини, що пропонують польські запчастини, більшою мірою пов’язані з популярним тамтешнім аукціоном Allegro.pl, список товарів оновлюється постійно і є завжди актуальним.

 

Гарантії від інтернет-магазину KAIF AUTO

 

Однією з небезпек використання аукціонних запчастин є довіра замовника до інтернет-магазину. Оскільки продавці бережуть репутацію, тому намагаються надати гарантії щодо придбання запчастин з Польщі. В пунктах вони можуть відрізнятися, але щодо можливості повернення вживаних деталей завжди є три правила:

 

 1. Запчастина має серйозні ушкодження, в тому числі не вказані на світлині і в описі.
 2. Деталь зовсім не працює, або працює неправильно.
 3. Отримано не ту запасну частину, яку замовляв клієнт.

 

Якщо мова йде про замовлення вживаних запчастин, то отримувачу необхідно пам’ятати, що на такій деталі можуть залишитись:

 

 • Сліди використання або зберігання.
 • Забруднення і плями.
 • Відсутні оригінальні номери.
 • Дефекти та сліди їхнього усунення.

 

Часто через митні обмеження магазини не надають гарантії на двигуни і коробки передач, тому що їх повернення через митницю неможливе. Також зустрічається відсутність гарантії на електричне обладнання через можливість неправильного встановлення і тому — вихід з ладу.

How To Buy Auto Parts in Massachusetts | Chuckran Auto Parts

Широкі можливості пошуку

В інтернет-магазинах можна вибрати необхідну запчастину декількома способами:

 

 • Вказати марку, модель, модифікацію, групу запчастин і саму деталь у спеціальних вікнах.
 • Виконати підбір запчастини суто за моделлю автомобіля.
 • Виконати підбір деталі тільки по групі запчастин.
 • Вказати будь-які відомості про потрібну деталь у пошуковому вікні.

 

Як правило, на спеціалізованих сайтах також є можливість пошуку деталі по світлині або по VIN-коду — ідентифікаційному номеру транспортного засобу. Це додаткова послуга, але вона є у всіх лідерів ринку, і нею займається окремий менеджмент.

 

Переглядів : 190
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст