Головна Посилання ... Етапи організації міжнародних морських вантажоперевезень Етапи організації міжнародних морських вантажопере...

Етапи організації міжнародних морських вантажоперевезень

Попит на морські перевезення вантажів пояснюється не тільки демократичною вартістю, а й універсальністю в плані вибору вантажу, який вдасться доставити, високим ступенем цілісності та збереження товарів. Завдяки різноманітному виду морських суден, вдасться виконувати доставку у контейнерах, спеціальних цистернах, навалом та із застосуванням інших методів.

Сучасні міжнародні морські перевезення вантажів вирізняються простою схемою організації всіх запланованих процесів. Серед основних етапів такої процедури важливо виділити:

  • Фрахтування є комплексом заходів, направлених на якісну підготовку всіх процесів, на підписання договору.
  • Завантаження товарів у контейнер (дрібних чи великих партій).
  • Доставка вже завантаженого контейнера до порту.
  • Завантаження контейнера на судно.
  • Доставка вантажу до іншого порту (у країну, яку вказав відправник).
  • Оформлення вантажу в митному терміналі, враховуючи всі норми, правила та стандарти, характерні для конкретної країни, до якої здійснювалася доставка.
  • Виконання розвантажувальних робіт та перевезення товарів до кінцевих одержувачів.

Однак варто врахувати один важливий мінус морських перевезень – тривала доставка в порівнянні з іншими видами транспорту.

Види вантажоперевезень по морю

Етапи морських вантажоперевезень можуть відрізнятися з урахуванням конкретного виду доставки, завантаження товарів на судно. Найпопулярнішим варіантом прийнято вважати контейнерні перевезення, які називають оптимальним рішенням щодо ціни та оперативності при виконанні вантажно-розвантажувальних операцій.

Але сьогодні відомо ще кілька актуальних варіантів:

  1. Ро-ро перевезення – цей варіант підходить для перевезення накатних вантажів завдяки можливості застосування горизонтального способу завантаження. Найчастіше в такий спосіб доставляють транспортні засоби, трейлери, тягачі, причепи та різне промислове обладнання.
  2. Перевезення навалом (насипом) – цей варіант підходить для доставки вантажів без упаковки (тари). До такого списку входить пісок, вугілля, всілякі добрива та інші сипкі товари.

Наприклад, для організації мультимодальних перевезень відмінним рішенням вважаються контейнерні перевезення. В результаті можна залучити до роботи від двох і більше видів транспортних засобів. Наявність контейнера прискорює процес переміщення товару від одного транспорту до іншого. 

 

Переглядів : 176
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати