Головна Блог ... Новини ЄС пропонує Верховній Раді допомогу з підготовкою законів про незаконне збагачення ЄС пропонує Верховній Раді допомогу з підготовкою ...

ЄС пропонує Верховній Раді допомогу з підготовкою законів про незаконне збагачення

  • Автор: 

    Автор не вказаний

  • 0

  • 0

  • 1712

Відключити рекламу
ЄС пропонує Верховній Раді допомогу з підготовкою законів про незаконне збагачення - tn1_es_proponue_verhovniy_radi_dopomogu_z_pidgotovkoyu_zakoniv_pro_nezakonne_zbagachennya_5c9a1e679b82e.jpg

Експерти Європейського Союзу можуть допомогти комітету парламенту в розробці законопроектів про відповідальність за незаконне збагачення, повідомив голова представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі.

Європейський Союз запропонував комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності експертну допомогу для підготовки законопроектів про незаконне збагачення. Про це у вівторок, 26 березня, повідомив голова представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі.

Згадайте новину: Витяг рішення КСУ - «Протидія корупції має здійснюватися виключно правовими засобами з дотриманням конституційних принципів»

"Ми запропонували комітету Верховної Ради своїх експертів, щоб відповідний законопроект було підготовлено і рішення було знайдено", - зазначив він. Дипломат також висловив сподівання на те, що співпраця з ЄС за лінією макрофінансової допомоги не постраждає.

Нагадаємо, що 26 лютого Конституційний суд України визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу України, яка передбачала покарання чиновників за незаконне збагачення. Своє рішення суд пояснив тим, що ця стаття порушує принцип презумпції невинуватості та неприпустимості притягнення особи до відповідальності "за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів". Відповідне подання до КСУ ще в грудні 2017 року направили 59 народних депутатів. Щодо частини з них відкриті кримінальні провадження за цією статтею.

28 лютого у Верховній Раді зареєстровано законопроект президента України щодо відповідальності за незаконне збагачення. Він покладає на органи досудового розслідування обов'язок доводити правомірність набуття представником влади у власність активів і покарання за незаконне збагачення, коли немає ознак зловживання службовим становищем і хабарництва. До президентського законопроекту народні депутати подали альтернативні ініціативи.

Джерело: DW

Згадайте новину: Решение КС о декриминализации незаконного обогащения "закрывает" 70 дел против чиновников, - Холодницкий

Как и почему отменяют уголовную статью о незаконном обогащении чиновников

Юрий Бутусов (Главред Цензор.НЕТ): Сегодня Конституционный суд оправдал всех подозреваемых в незаконном обогащении чиновников!

  • 1712

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1712

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст