Головна Блог ... Новини Економічне бронювання: Веніславський розповів, чи підтримують його нардепи Економічне бронювання: Веніславський розповів, чи ...

Економічне бронювання: Веніславський розповів, чи підтримують його нардепи

  • 0

  • 0

  • 32

Відключити рекламу

У Верховній Раді немає достатньої кількості голосів для прийняття економічного бронювання, а вимоги щодо термінів демобілізації військових можуть стати кроком до втрати державності.

Таку думку висловив член парламентського комітету з питань нацбезпеки Федір Веніславський в інтерв'ю Radio NV. "На сьогодні я не бачу, що в Раді є достатня кількість голосів для підтримки економічного бронювання. Тому що це ще один розділ між тими, хто має гроші, і тими, хто таких грошей не має", - сказав Веніславський.

При цьому він зазначив, що від ідеї економічного бронювання все таки не відмовились. "Це питання дуже дискутивне і воно корелюється з тими мільйонами, які заробляють на тіньових схемах", - пояснив він.

Також Веніславський прокоментував заяви щодо введення термінів служби для військових. Він вважає, що вони робились для того, "щоб сподобатися військовослужбовцям".

"Дискутувалося про 12 місяців на передньому краї, 18, потім в кінці – про 36 місяців. Але після закритого звернення головнокомандувача ЗСУ, начальника Генштабу, міністра оборони, для всіх колег з різних фракцій було надано інформацію про те, скільки сил концентрує ворог, скільки сил є в нас. І в таких умовах приймати якісь строкові рамки для можливості звільнення з військової служби, було точно загрозою національній безпеці", – пояснив він.

Веніславський додав, що на фронті кількість окупантів щомісяця збільшується на десятки тисяч чоловік.

На питання, чи вимагають нардепи у Міноборони виконання доручення щодо термінів служби, Веніславський сказав: "Вимагати внесення такого законодавчого акту чи законопроєкту в нинішніх умовах – це ще один крок до втрати державності".

Демобілізація в Україні

Найближчим часом в Україні не планується проводити демобілізацію військових, які служать від початку повномасштабного вторгнення. Жодних законодавчих ініціатив щодо цього досі немає.

Минулого місяця багато військових перетнули межу у 30 місяців служби. Деякі з них більшість цього часу були на передовій. 

Наприкінці минулого та на початку цього року, коли обговорювали новий законопрект про мобілізацію, в комплекті із ним пропонували провести і демобілізацію. Зрештою, закон про посилену мобілізацію ухвалили, а закон про демобілізацію навіть не написали.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 32

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 32

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст