Головна Посилання ... Два способи заробляти на продажах державі у 2020 році Два способи заробляти на продажах державі у 2020 р...

Два способи заробляти на продажах державі у 2020 році

Чи вигідно будувати свій бізнес на відносинах з державними замовниками? Замість відповіді достатньо подивитись на десятки тисяч постійних і тисячі нових постачальників системи ProZorro щомісяця. Але 2020 рік принесе чимало змін у цій унікальній бізнес-екосистемі, тому варто вже сьогодні шукати найкращі стратегії досягнення успіху.

Нові допороги, менша конкуренція та більша кількість тендерів

Рік у рік сумарні річні бюджети закупівель у державі все швидше наближаються до психологічної позначки в 1 000 000 000 000 гривень. Але левова частка від загального числа закупівель — понад 250 тис. — відноситься до так званих «допорогів». Цим терміном, якого не знайти в жодному законі, називають такі процедури, за якими очікувана вартість замала для обов’язкового проведення онлайн-тендера. Наразі — менше 200 000 гривень у випадку закупівель товарів.

Так от, з квітня 2020 року це «порогове» значення зменшиться у 4 рази — до 50 тис. грн. Отже, понад чверть мільйона закупівель може стати надбанням системи — прозорими, конкурентними й доступними для участі всім бажаючим. Отже, реєстрація в Прозорро більш ніж необхідна всім, хто не хоче втратити нагоду заробити на швидкому розширенні ринку.

Зростання ролі ProZorro Market

Ще одним наслідком зменшення порогової суми прийняттям Закону №1076 є суттєве зростання ролі онлайн-магазину для державних замовників — ProZorro Market. З моменту створення цей сервіс довго був лише пілотом, але зовсім скоро він перебере на себе весь спектр допорогових закупівель товарів держустановами. Перші вісники цього процесу — розширення асортименту за категоріями. Е-каталоги для продажів на суму до 50 000 гривень мають наступні переваги:

● кваліфікація здійснюється одноразово, перед розміщенням;

● закупівлі здійснюються так само, як і у звичайному інтернет-магазині;

● від кліку по кнопці «замовити» до відповіді продавця проходить не більше 48 годин;

● постачання здійснюється протягом тижня.

Оскільки для багатьох установ не дуже зручно проводити тендер для закупівель, які не можна з технічних і логістичних причин консолідувати у одну процедуру, каталог Прозоро Маркет стане тим самим інструментом, який допоможе заробляти більше у 2020 році. Достатньо лише підтримувати актуальність пропозицій і не реагувати на дії конкурентів. Фактично — це ще один окремий канал для продажів, який потребує мінімум зусиль і часу для досягнення результату.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст