Головна Посилання ... Дорогі подарунки — для дорогих людей #2

Дорогі подарунки — для дорогих людей #2

Традиція дарувати подарунки близьким людям, підкреслюючи цим своє ставлення до них, існує з давніх часів. Процедура вручення презентів займає важливе місце в сучасному етикеті. За допомогою вдалого подарунка можна привернути до себе людину, справити хороше враження, посилити ефект від привітання чи навіть загладити провину.

Дорогі подарунки fama.ua — це не тільки спосіб висловити тепле ставлення до людини, а й чудова можливість підкреслити її високий статус і соціальне становище.

Багато хто натрапляє на труднощі в процесі вибору подарунків VIP-класу. Проте це не складно, якщо дотримуватися кількох правил.

Слід пам’ятати, що дорогі презенти мають бути:

  • корисними;

  • солідними;

  • ексклюзивними.

Варіанти VIP-подарунків для чоловіків

  • Брендовані подарунки для хобі. Навіть дуже зайняті люди знаходять час для своїх захоплень. Оригінальні аксесуари та сувеніри (наприклад, шахи) займуть гідне місце вдома чи в робочому кабінеті.

  • Оригінальні набори для алкоголю. Розкішні келихи для віскі чи незвичайний винний набір — це чудовий подарунок для чоловіка.

  • Аксесуари з натуральної шкіри. Преміум-подарунки завжди виробляють із матеріалів високої якості. Натуральна шкіра міцна, зносостійка й має солідний вигляд. Це практично безпомилковий вибір, але спочатку варто дізнатися, чи не дотримується отримувач подарунка веганських поглядів.

Ідеї VIP-подарунків для жінок

  • Аксесуари для ділового образу. Навіть бізнес-леді не відмовляться від оригінального та практичного аксесуара. Класичні форми, елегантні лінії, матеріали високої якості — усе це ознаки вдалого подарунка для ділової жінки.

  • Яскраві деталі інтер’єру. У приємній і гармонійній атмосфері набагато легше працюється і навіть дихається. Якщо ви знаєте улюблений стиль ділової жінки, підбирайте саме такі аксесуари. А речі у класичному стилі, який існує поза часом і модою, будуть безпомилковим вибором.

  • VIP-подарунки для планування. Жоден потужний смартфон не замінить відчуття елегантного щоденника в руці. Ексклюзивний планер, розкішна ручка та стильний зарядний пристрій — ось набір, який сподобається будь-якій діловій жінці.

Як правильно вибирати елітні подарунки 

Вибираючи дорогі подарунки в Україні, варто якнайбільше дізнатися про захоплення та вподобання людини. Це дуже важливо, тому що, скільки б не коштував презент, він насамперед має бути доречним саме для його адресата.

Виберіть гарну упаковку, адже дбайливо оформлений подарунок — ще одне свідчення вашої любові та поваги.

Якщо презент комплектується гарантією чи сертифікатом, що підтверджує його цінність, ці документи треба запакувати разом із ним.

Автор — Ярослав Крутов — Пишу статті для блогу дорогих подарунків: fama.ua, сценарії для оглядів відео роликів.

Переглядів : 7136
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст