Головна Посилання ... Домонет: як поповнити інтернет-рахунок без особистого кабінету та реєстрації Домонет: як поповнити інтернет-рахунок без особист...

Домонет: як поповнити інтернет-рахунок без особистого кабінету та реєстрації

Важко представити сучасне життя без інтернету. За його допомогою сьогодні працює не тільки сфера комунікації. Технологія вплетена майже у кожну галузь, і буквально з однією основною метою – покращити її. І якщо сам по собі інтернет пришвидшує процеси обміну інформації, то сьогоднішній швидкісний інтернет робить все миттєвим. Тільки но зроблений клік мишкою або дотик до екрана, а повідомлення вже доставлено до адресата. Те саме і з оплатою будь-якої послуги.

Інтернет-провайдер домашнього інтернету сьогодні відіграє не абияку роль. Адже має забезпечувати абонента цілодобовим швидкісним доступом до інтернету. Особливо підвищує його ступінь важливості, коли людина працює дистанційно онлайн. Тому споживач зі своєї сторони вимагає якісну послугу, а провайдер просить вчасну її оплату.

Інтернет-провайдер Domonet

Ринок провайдерів сьогодні не маленький, що призводить до загострення конкуренції. І безумовно це впливає на якість надання послуг. Щоб бути кращими й залучити найбільшу кількість абонентів, провайдер має надавати швидкісний та безперебійний доступ з лояльною вартістю пакета послуг на місяць. Якщо цього не відбувається, клієнт шукає іншого постачальника послуг.

Домонет позиціонує себе сучасною компанією 21-сторіччя. Постійно розвивається, закуповує обладнання та впроваджує нові технології. Результатом кропіткої роботи є покриття в 15 населених пунктів, серед яких такі великі міста як Київ, Одеса, Дніпро, Вінниця, Харків. Компанія обслуговує більше 3000 багатоповерхових будинків за технологією ETHERNET та понад 10000 приватних засобами GPON.

Серед безлімітних тарифів доступний гігабітний інтернет. Також компанія пропонує підключення до телебачення. Серед супутніх товарів, провайдер пропонує професійне обладнання у вигляді smart-роутерів. Лояльність тарифної політики дозволяє призупиняти оплату послуг користування інтернетом і навіть входити в кредитний ліміт. В рамках програми лояльності діють постійні акції.

Провайдер має On-line допомогу та автоматизовану підтримку у вигляді бота в Telegram. Особистий кабінет не обов’язково заводити з реєстрацією на сайті Домонет. Є можливість отримувати інформацію про стан рахунку безпосередньо у меседжері.

Як поповнити інтернет-рахунок Домонет без особистого кабінету та реєстрації

В рамках заохочення оплати послуг, провайдер приділяє цьому велике значення. Абоненти, які вчасно сплачують пакет на місяць мають навіть кешбек. Зробити це можливо у будь-який зручний спосіб. В першу чергу пропонується створення власного кабінету, де абонент може контролювати оплату, переглядати та змінювати тарифи та отримувати корисну інформацію.

Не всі абоненти бажають реєструватися на сайті інтернет-провайдера, адже не бачать в цьому необхідності. Це пов’язано з тим, що сьогоднішні на кожному кроці пропонують якусь реєстрацію. І після неї на пошту або у меседжери починає приходити всіляка реклама. Тому більшість намагаються фільтрувати нескінченний потік інформації та обмежують себе в цьому.

Domonet ніяким чином не змушує заводити особистий кабінет. Для абонента достатньо знати тільки свій номер договору, який виступає особовим рахунком. Далі процес поповнення власного інтернет-рахунка можна організувати в будь-який зручний спосіб через обрану платіжну систему:

  1. Онлайн – це можна зробити в будь-який час як за допомогою комп’ютера, так і через мобільний телефон. У другому випадку для зручності пропонується завантажити додаток. Оплату можна проводити з реєстрацією та без неї. Наприклад, перейти за цією адресою для поповнення - https://easypay.ua/catalog/internet/domonet
  2. Термінал – повторює попередній принцип, але вимагає фізично дістатись до нього. Втім сьогодні ледь не в кожному магазині є EasyPay або інший термінал оплати. Якщо для когось це перевага, то можливо сплатити послугу готівкою.
  3. Банк – пропонує скористатись аналогічно до платіжних систем: використовуючи сайт, мобільний додаток або термінал. Альтернативно можна сплатити послугу і через касу банку.

Кожен сам обирає зручний для нього спосіб. Щодо платіжних систем, можна зупинитись на якійсь одній. Зареєструватись та керувати всіма своїми витратами з одного кабінету, не обмежуючись поповненням інтернет-рахунка.

 
 
 
Переглядів : 460
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст