Головна Посилання ... До якого будинку престарілих оформити людину у Львові До якого будинку престарілих оформити людину у Льв...

До якого будинку престарілих оформити людину у Львові

При згадці про будинок для людей похилого віку в уяві наших співвітчизників зазвичай постає сумна картина з занедбаними старенькими, що доживають свого віку у смутку та на самоті. Проте сучасні пансіонати для престарілих – це заклади нової формації, де люди не покинуті напризволяще, а знаходяться під постійним наглядом медичних працівників, а дозвілля проводять у колі однодумців, займаючись цікавими та новими для себе справами. Аби ваша близька людина могла гідно зустріти старість, потрібно дуже виважено підійти до питання вибору подібного закладу.

Як обирати пансіонат?

642544725c0d3.png

В похилому віці люди часто не можуть подбати про себе самостійно, їм складно займатися побутовими справами, а у рідних не завжди є вільний час, аби надати їм відповідну допомогу. До того ж більшість стареньких потребують постійного медичного догляду, що також не в змозі самостійно забезпечити їм родичі. В такому випадку правильним рішенням стане оформлення людини похилого віку у спеціальний заклад.

Аби умови перебування в ньому задовольнили потреби як самого пацієнта, так і його родичів, обираючи пансіонат, потрібно звернути увагу на наступні особливості:

 1. Розташування. Будинок пристарілих має бути розташований не в центрі міста, подалі від міського шуму, проте не занадто далеко від транспортних розв’язок, аби родичі могли без проблем відвідувати своїх близьких.
 2. Персонал. В пансіонаті повинні бути кваліфіковані працівники, що не лише мають медичну освіту, а й дбайливо ставляться до оточуючих. Уважний, приязний, люб’язний та комунікабельний – ось основні ознаки гарного працівника у сучасному будинку для літніх людей.
 3. Умови проживання. Пацієнту має надаватися комфортний номер для проживання з усією потрібною йому технікою та меблями. Для людей з особливими потребами повинні бути номери зі спеціальним обладнанням. Якщо приміщення має декілька поверхів, в ньому повинен бути ліфт.
 4. Послуги. Окрім доступу до медичних послуг пацієнти повинні мати доступ до реабілітаційних програм. Також важливо аби в пансіонаті турбувалися не лише про фізичний, а й про емоційний стан своїх підопічних. З цією метою в закладі має бути ретельно продумане дозвілля для літніх людей.

Не менш вагомим критерієм вибору є вартість послуг пансіонату. Вона залежить від списку сервісів та тривалості проживання пацієнта.

Переваги пансіонату «Батьківський затишок»

Якщо ви шукаєте затишний будинок для літніх людей у Львові, в якому ваша близька людина зможе отримати гідне медичне обслуговування та цікаво проводити вільний час, зверніть увагу на пансіонат «Батьківський затишок».

6425447ebecfe.png

Цей заклад успішно функціонує вже більш як 7 років. Його внесено до реєстру Мінсоцзахисту. Є ще декілька причин обрати саме цей пансіонат:

 • дружний професійний колектив;
 • домашня атмосфера;
 • приміщення обладнані пожежною сигналізацією;
 • є договір з комунальним медичним закладом;
 • є ліфт;
 • кожному пацієнту надається функціональне ліжко, є протипролежневі матраци;
 • щоденно проводиться цифровий моніторинг стану здоров’я людини, перевіряється тиск, сатурація, температура та рівень цукру.

Пансіонат знаходиться в межах міста, тому родичам зручно в будь-який час навідувати пацієнтів. В ньому є велика територія для прогулянок та передбачено багато варіантів цікавого та корисного дозвілля. Для оформлення у пансіонат для престарілих «Батьківський затишок» необхідно надати лише документ, що підтверджує особистість людини, та її медичну карту з рекомендаціями щодо лікування. Також візьміть особисті речі, що можуть знадобитися під час перебування в закладі, а про решту подбає персонал.

Переглядів : 254
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст