Головна Блог ... Новини Дмитра Лук’янова обрано членом Вищої ради правосуддя від З’їзду науковців Дмитра Лук’янова обрано членом Вищої ради правосуд...

Дмитра Лук’янова обрано членом Вищої ради правосуддя від З’їзду науковців

Відключити рекламу
 - b60c7a1693709808b2b7d27f83dab8b6.jpg

Під час продовження проведення З’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ 19 серпня 2022 року на посаду члена Вищої ради правосуддя обрано Лук’янова Дмитра Васильовича.

З’їзд розпочав свою роботу ще 10 грудня 2021 року. Однак оскільки висновок щодо кожного кандидата та список кандидатів, рекомендованих Етичною радою для обрання на посаду члена ВРП не надійшли станом на початок З’їзду, було оголошено перерву в його роботі.

Згадайте новину: Обрано двох членів Вищої ради правосуддя — що відомо про Маселка та Мороза

Лук’янов Дмитро Васильович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член-кореспондент Національної академії правових наук України.

Відповідно Закону України «Про Вищу раду правосуддя» З’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ обирає двох членів ВРП.

Як повідомили у оргкомітеті З’їзду, жодне з рішень під час розгляду рекомендації Етичної ради щодо Віктора Грищука не отримало необхідної кількості голосів.

7 травня 2022 року Етична рада визнала таким, що не відповідає критерію професійної етики та доброчесності і відсторонила від посади члена ВРП Віктора Грищука, який також був обраний з’їздом представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ і набув повноважень у 2019 році.

Джерело: Вища рада правосуддя

 • 924

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 924

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст