Головна Посилання ... Для чого купувати іграшки дітям? Розповідає психолог Для чого купувати іграшки дітям? Розповідає психол...

Для чого купувати іграшки дітям? Розповідає психолог

 

Діти люблять іграшки. Якщо ви сумніваєтеся в цьому, просто відведіть дитину в магазин іграшок. Ймовірно, вона знайде багато речей, без яких, на її думку, просто не може жити.

Іграшки - це більше, ніж просто розваги та ігри для дітей. Більшість іграшок дають дітям хоча б якусь можливість навчатися. Найкращі іграшки залучають почуття дитини, розпалюють її уяву та спонукають до взаємодії з іншими.

Немовлята та іграшки

Немовлята прагнуть пізнавати навколишній світ, і їм є чому навчитися. Кожна нова форма, колір, текстура, смак і звук є для них навчальним досвідом. Дайте своїй дитині безпечні та стимулюючі іграшки, що допоможе їй відкрити свої почуття. Брязкальця та музичні іграшки улюблені немовлятами. Іграшки контрастних кольорів захоплюють малюків і стимулюють розвиток зору. Підростаючи, діти можуть використовувати іграшки, щоб досліджувати постійність об’єктів і причинно-наслідкові зв’язки. Їм також потрібні такі предмети, як кубики, щоб допомогти їм розвивати моторику та координацію рук і очей.

Іграшки для малюків

Малюки можуть гратися більшою різноманітністю іграшок, ніж коли вони були маленькими. Їм все ще можуть сподобатися деякі з іграшок, якими вони гралися в дитинстві, і це добре. Ті самі блоки, з якими вони грали рік або два тому, можуть надати їм нові та різноманітні освітні можливості в міру розширення їхніх знань. Але їм також потрібні іграшки для малюків, розроблені з урахуванням дітей їхнього віку. Сортери за фігурами чудово підходять для малюків. Вони вчать їх, як поєднувати подібні предмети, і дають батькам можливість навчити їх називати фігури. Конструктори Lego дають можливість дізнатися більше про кольори та симетрію, одночасно розвиваючи свої моторні навички.

Іграшки для дітей дошкільного та шкільного віку

Коли діти досягають дошкільного віку, саме час починати вивчати літери, цифри та мовні навички. Існує багато іграшок, які сприяють цьому типу навчання, від простих алфавітних дитячих головоломок до високотехнологічних електронних гаджетів. Це може дати вашій дитині фору, познайомивши її з речами, які вона вивчатиме в школі. Діти, які навчаються в школі, можуть доповнити своє навчання веселими та розвиваючими іграшками. Якщо дати їм можливість розважитися, практикуючи те, що вони вивчають у школі, це допоможе їм запам’ятати ці речі. І коли ваша дитина знайде навчальну іграшку, яка їй справді подобається, вона з більшою ймовірністю пограє з нею, закріплюючи те, чого вона навчилася.

Діти можуть багато чому навчитися, граючи. Коли ви даєте своїй дитині розвиваючі іграшки та граєте ними разом з нею, це дає їй можливість зблизитися з вами, навчатися та розважатися водночас. І якщо навчання приносить задоволення, це допоможе вашій дитині запам’ятати вивчене та розвинути позитивне ставлення до навчання.

Переглядів : 339
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст