Головна Блог ... Новини Діти це роблять, щоб не піти до школи, а потрапляють до лікарні: пам'ятка для батьків Діти це роблять, щоб не піти до школи, а потрапляю...

Діти це роблять, щоб не піти до школи, а потрапляють до лікарні: пам'ятка для батьків

  • 0

  • 0

  • 18

Відключити рекламу

Незалежно від того, в яку епоху живуть і вчаться школярі - і 30, і 10 років тому, і зараз, кожен із них хоча б раз у житті намагався з'ясувати, як захворіти за 1 ніч, щоб не піти до школи перед важливою контрольною або просто, тому що не хочеться. Виявилося, що деякі методи можуть бути дуже небезпечними для здоров'я дитини.

Що робити, щоб захворіти - оригінальні варіанти та думка педіатра

Усі батьки, діти яких ходять до навчального закладу, мають бути напоготові, бо навіть найпристойніша на вигляд дитина може почати цікавитися, як захворіти, щоб піднялася температура, якщо з якоїсь причини їй не захочеться йти до школи. Досвід інших мам разом зі спостереженнями педіатрів дозволив нам з'ясувати найпоширеніші варіанти спроб залишитися вдома.

Отже, варіанти, як можна швидко захворіти для школи за 5 хвилин або трохи довше:

нагріти градусник об батарею або настільну лампу;натерти пахви часником (підвищує температуру до 38 градусів, але загрожує подразненням і проблемами зі шкірою);натерти пахви сіллю або цукром (підвищує температуру на 3-4 години до 38 градусів, не так небезпечно, як часник);прийняти холодний душ і вийти на балкон або на вулицю (варіант тільки для зимового періоду);прийняти дуже гарячий душ (підходить для літа, викликає підвищення температури, але якщо перегрітися, може бути непритомність, блювота і запаморочення);випити кілька склянок холодного жирного молока (спричиняє застуду і біль у горлі);з'їсти лід або багато холодного морозива (ефект той самий, що і в попередньому варіанті).

За часів СРСР і на початку 2000-х діти активно вживали грифель від олівця, щоб підняти температуру тіла. Зараз сучасні школярі навряд чи користуються цим методом - по-перше, практика показала, що це не допомагає, по-друге, після грифеля завжди чорний язик, а це буде помітно батькам. Проте багато з наведених способів, які допомагають школяреві зрозуміти, як швидко захворіти, дуже небезпечні. Крім короткострокової застуди, є ризик отримати навіть бронхіт або запалення легенів. Відповідно, замість 1-2 днів прогулу школи дитині "світить" лікарняне ліжко.

Сімейна лікарка Анастасія Михайловська на своїй практиці помічала, що діти періодично тестують на собі різні методи - як не піти до школи - питання досі актуальне:

Найпопулярніше - це, звісно, коли починають скаржитися на те, що болить живіт, тому що, в принципі, ми ніяк це перевірити не можемо. Це ж не температура, яку можемо поміряти. На другому місці - це нагрівати термометр якимось способом: хтось у чай засовує, хтось до батареї прикладає. Головний біль, звісно, теж. Болить голова рівно доти, доки дитина не пішла до школи. Це з такого, що стандартне і багаторічне.

Також педіатр поділилася прикладом, коли дитина випила приблизно, як вона сказала вже потім, п'ять склянок води, у такий спосіб переповнила собі дуже сильно шлунок, і в неї була така нестримна блювота, яка налякала батьків. А виявилося, що він просто промив собі шлунок.

З огляду на вищенаведене, УНІАН пропонує кожному з батьків бути уважним по відношенню до своїх дітей - в іншому разі наслідки такої симуляції хвороби можуть бути плачевними.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 18

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 18

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст