Головна Посилання ... Диски r15 (Укр)

Диски r15 (Укр)

Ми вже звикли бачити на цивільних легкових автомобілях яскраві легкосплавні колісні диски. Вони ефектно виглядають, придають машині більш сучасний зовнішній вигляд. Та чи мають вони технічні переваги перед штампованими колесами? Що змушує багатьох автовласників віддавати перевагу саме сталевим виробам, не дивлячись на їх застарілий дизайн та значно більшу массу? Давайте послідовно розберемося, чим одні диски r15 відрізняються від інших.

Штамповані диски

Цей різновид колісних ободів знаходиться на авторинку вже досить давно. З ними знайоме не одне покоління автолюбителів. Вони витривалі, довговічні та піддаються ремонту навіть після значних ушкоджень. Ще одним плюсом можна вважати те, що первинний ремонт водій здатен зробити вже на місці аварії, маючи мінімальний набором інструментів. Це дасть змогу безперешкодно доїхати до найближчого СТО. Ну і звісно, їх вартість відіграє неабияку роль. Саме стальні колеса мають найменшу вартість через особливості їх виготовлення.

У штамповок є і недоліки:

 • значна вага готового виробу, що в 2 - 3 рази перевищує цей показник у легкосплавних ободів;
 • швидко іржавіють в місцях сколів захисного лакокрасочного шару;
 • вимагають більш ретельного балансування при встановленні.

Але всіх перерахованих мінусів можна уникнути при правильному використанні.

Легкосплавні варіанти

Порівняно недавно на авторинку з'явилися литі диски. Спершу вони виготовлялися з алюмінієвих сплавів і мали низьку стійкість до крихких деформацій. Це викликало чи малі проблеми у перших користувачів. Але в процесі удосконалення литих катків виробники знайшли більш підходящий склад сплаву, який дав можливість отримати готові вироби з:

 • порівняно малою вагою;
 • підвищеним рівнем пружності;
 • високими показниками стійкості до появи іржі.

Також сучасні легкосплавні колеса мають гарну продуваємість, що призводить до швидкого охолодження гальмівних колодок. Завдяки гарячому литтю, автовласник може обрати нові ободи з будь-яким малюнком та кольоровою гамою. Їх легко встановлювати та балансувати, вони позитивно впливають на непідресорену масу машини, її маневреність та процес набору швидкості. Але потрібно відзначити, що такі диски майже не підлягають ремонту і після поломки потребують повної заміни.

Ковані “тапки”

Найбільш вдалим рішенням для будь-якої сучасної машини є ковані колеса. Вони увібрали в себе всі переваги раніше описаних варіантів, та є:

 • легкими;
 • стійкими до пружних деформацій та корозії;
 • позитивно впливають на витрату топлива;
 • мають різноманітні дизайни;
 • дуже витривалі та довговічні.

Такі колеса виготовляються на підприємствах за унікальною технологією, з великим процентом ручної праці. Вони проходять цілий ряд випробувань на кожному з етапів виробництва, що гарантує їх високу якість. Але і вартість у них досить висока, тому кованку можна побачити лише на автомобілях преміального класу.

Купити нові катки без ризиків та переплат

Сайт АвтодискиЮА - один з лідерів з продажу якісних автодисків:

 • ми створили дружну команду спеціалістів, які люблять і знають свою справу;
 • працюємо лише з надійними та перевіреними постачальниками;
 • пропонуємо якісний товар, захищений сертифікатами відповідності ДОСТам.

Кожен наш клієнт може отримати вчасну консультацію, що допоможе зробити правильний вибір. Оператори компанії нададуть інформацію щодо діючих скидок, акцій, розпродажів. Розкажуть про можливі варіанти оплати заказу та його отримання.

Переглядів : 548
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст