Головна Блог ... Новини Дієти і спортзали стануть непотрібними: вчені зрозуміли, що змушує організм спалювати жир Дієти і спортзали стануть непотрібними: вчені зроз...

Дієти і спортзали стануть непотрібними: вчені зрозуміли, що змушує організм спалювати жир

  • 0

  • 0

  • 47

Відключити рекламу

Боротьба із зайвою вагою може бути більш або менш успішною залежно від обраної дієти і режиму фізичних навантажень. Однак різні люди, які сидять на однаковій дієті і виконують однакові фізичні навантаження, можуть втрачати вагу з дуже різною швидкістю.

Тривалий час вчені намагалися зрозуміти, чому конкретно індивідуальний метаболізм може мати настільки значний ефект. Нова наукова робота, опублікована в журналі Molecular Metabolism, проливає світло на можливі причини цього.

У минулому вчені вже з'ясували, що організм виробляє молекули білка PGC-1⍺ як реакцію на фізичну активність. Ймовірно, вони якось стимулюють енергетичний обмін, проте досі були сумніви, що збільшення кількості цього білка може прискорити схуднення.

Група японських дослідників з Університету Кобе з'ясувала, що у молекул PGC-1⍺ буває кілька варіацій. Ті ж молекули у варіації b і c під час тренування виробляються набагато активніше. Але не у всіх. І це ключовий момент.

Експеримент, поставлений японцями на мишах, виявив, що тварини, у яких не вироблялися молекули типів b і c, під час фізичної активності споживали менше кисню і спалювали менше жиру.

Потім японські дослідники повторили свій експеримент на групі з 10 людей. Результати виявилися такими ж, як і у тварин: менша кількість сигнальних молекул типів b і c означала менше споживання кисню, меншу витрату енергії та, відповідно, менш ефективне спалювання жиру.

Автори дослідження вважають, що це відкриття може мати велике значення, оскільки вказує шлях розробникам препаратів для схуднення.

"Останнім часом були розроблені препарати проти ожиріння, які пригнічують апетит, і їх все частіше призначають у багатьох країнах світу. Однак не існує ліків, які лікували б ожиріння, збільшуючи витрату енергії. Якщо вдасться знайти речовину, що підвищує рівень сигнальних молекул типів b і с, це може призвести до розробки ліків, які збільшують витрату енергії під час фізичних навантажень або навіть без них", - кажуть дослідники.

Інші цікаві новини зі світу науки

Як писав УНІАН, супербактерія, яка вбиває 300 000 людей на рік, швидко еволюціонувала зі звичайних бактерій. Дослідження може допомогти лікарням краще контролювати поширення інфекцій, що викликаються супербактеріями.

Також ми розповідали, що вчені виявили додаткову загрозу, що виходить від посуду, яким користується кожен. Пластикові пляшки і так вважалися не найкращим винаходом людства, але нове відкриття значно погіршить його репутацію.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 47

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 47

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст