0
0
5
Російські окупаційні війська почали використовувати новий БПЛА літакового типу "Молнія-1". Вперше його, нібито, застосували 12 листопада для атаки на Харків. Командир батальйону "Ахілес" 92-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України Юрій Федоренко в ефірі "Українського радіо" розповів про використання безпілотників у війні.
За його словами, росіяни тривалий час мали дуже серйозну перевагу в повітрі, оскільки ЗСУ критично не вистачало засобів ППО для ураження ворожих цілей. Це стосувалось як розвіддронів, так і ударних БПЛА. Противник влітку щомісяця використовував до 200 "Ланцетів", однак зараз цей показник впав на понад 70%.
"Український розум дав можливість за рахунок наших безпілотників налаштувати систему збиття ворожих безпілотників різних категорій — як розвідувальних, так і ударних. Зараз на фронті ці технології збиття активно впроваджуються і модернізуються. Ворог починає протидіяти, розуміючи, що статистика втрат його розвідувальних ударних бортів стала більшою", - порадував Федоренко.
Він додав, що важливим аспектом є цінова політика. Так, "Ланцет" призначений для знищення артилерії, легкоброньованої техніки, особового складу і місць накопичення. Однак "Блискавка-2" дешевший БПЛА, оскільки має іншу бойову частину. Це дозволяє його масове використання.
"Як наслідок – це посилює вогневий вплив в першу чергу по прифронтових селах і містах. Це засіб терору української нації. Боєприпас не має руйнівної сили, порівняної із "Ланцетом", але при зальоті в цивільне місто, де люди ходять і займаються своїми справами, розрив будь-якого боєприпасу – це може бути критичним наслідком. Кожен заліт такого дрона, який не збитий, супроводжується, на жаль, пораненнями серед цивільних. Ворог шукає дешеві рішення, щоб наростити свої спроможності по терору українського населення в тих частинах України, які розташовані при фронті. Тому що достатньо далеко "блискавки" залітати на поточний момент не можуть", - пояснив військовий.
Війна в Україні - використання дронівПоява недорогого російського безпілотника "Гербера" (Gerbera) являє собою нову проблему для української системи протиповітряної оборони (ППО), пише Forbes.
БПЛА "Гербера" трохи менший за іранський Shahed-136. Корпус безпілотника виготовлений із полістиролу та фанери. За деякими оцінками, він коштує вдесятеро дешевше за Shahed-136.
Росія змінила тактику терору українських міст ударними безпілотниками типу "Шахед". Тепер ворог випускає їх не лише вночі, а і вдень, і причина цього очевидна, вважає військовий експерт Роман Світан.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
381
Коментарі:
0
Переглядів:
712
Коментарі:
0
Переглядів:
736
Коментарі:
0
Переглядів:
1217
Коментарі:
0
Переглядів:
1057
Коментарі:
0
Переглядів:
331
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.