31.05.2014    Переглядів:  318
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

День міста Києва

День міста Києва - 0_12326700_1401533978_img.jpg

          Київ – столиця та найбільше місто України, стародавнє європейське місто з героїчною історією, величною культурою та освіченими мешканцями. За традиційною легендою  Київ  заснували східні слов’яни (поляни), зокрема три брати Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь.  Поширений також переказ, що ще до заснування в місцевості де розташоване сучасне місто проповідував апостол Андрій Первозванний. Київ – це місто каштанів, місто сад, стольний град, другий Єрусалим, «мт҃и градомъ рускими».

       Юридична дата заснування  Києва не встановлена і є дискусійним  питанням серед істориків та археологів, проте достовірно можна стверджувати, що вік Києва складає не менше 1300 років. Так чи інакше  наприкінці травня 1982р. за часів Радянської України було  масштабно відсвятковане 1500-річчя заснування Києва. В останню неділю травня 1087р. вперше було офіційно відзначено  День міста Києва. Якщо дотримуватись цих подій, Києву сьогодні 1532 роки.

        Кияни та гості столиці відзначають День Києва незважаючи на дощ, похмурість та всі інші трагічні події у цьому році. Нехай Київ стоїть ще стільки скільки простояв і живе ще більше!

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: