Головна Посилання ... Де краще купити і яка ціна зеленої карти на авто.

Де краще купити і яка ціна зеленої карти на авто.

Вирішили подорожувати по Європі на своєму авто? Відмінно! Вас пустять без візи, але не без зеленої карти. Про купівлю зеленої карти на автомобіль можна згадати на кордоні і купити її з переплатою в віконці першій-ліпшій страхової компанії. Та всеж краще подбає про страхування авто за кордоном заздалегідь.

Що собою являє та скільки коштує страховка на авто для виїзду за кордон

Не маєте уяви скільки коштує страховка на авто для виїзду за кордон? Найвигідніше якщо ви купите зелену карту для поїздки в ЄС або країни СНД на 15 днів, 30 днів або 1 рік. Оформити її можна всього за один день. Замовити оформлення срахового поліса Green Card можна по телефону і оплатити за безготівковим розрахунком. Від вас буде потрібно дані техпаспорта на автомобіль і дати поїздки.

Суть проста і полягає в наступному:

 • Якщо в ДТП винен водій іноземного ТЗ, то вам відшкодують збитки.
 • Якщо ДТП сталося з вашої вини, потрібно лише пред'явити «Зелену карту» представнику поліції або потерпілому. Решту ми візьмемо на себе.
 • Врегулювання всіх претензій здійснюється в рамках страхових сум відповідно до законодавства тієї країни, в якій сталося ДТП.
 • Ви в'їжджаєте в Європу, маючи при собі національний поліс, який працює за європейськими правилами.

Поліс «Зелена карта» прийнятий у багатьох країнах світу. Держави-учасниці цієї системи взаємно визнають договори страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, укладені однією з країн, і гарантують, що в разі ДТП за кордоном постраждалій стороні буде відшкодовано збитків.

Де потрібна і де краще купити зелену карту на авто

Наявність полісу «Зелена карта» є обов'язковою умовою для в'їзду на автомобілі в будь-яку європейську країну, а також на територію Марокко, Тунісу, Ізраїлю та Ірану! Оформивши поліс для подорожі на машині, ви позбудетеся від багатьох проблем за кордоном. Придбати поліс «Зелена карта» ви можете без проблем.

Де краще купити зелену карту на авто? Зверніть увагу, що на даний момент купити «Зелену карту» можна в одного з представників страхових компаній.

Страховка авто для виїзду за кордон

Якщо ви купуєте поліс не в нас, будьте уважні:

 • упевніться в наявності діючої довіреності, яка дає право укладення договорів Зелена карта;
 • оплата поліса здійснюється одноразово;
 • тарифікація не передбачає знижок;
 • договір страхування повинен бути укладений не раніше ніж за 30 днів до початку терміну страхування;
 • на страхування не приймаються транспортні засоби, зареєстровані в інших державах;
 • на страхування не приймаються транспортні засоби без державного реєстраційного знака або знака «ТРАНЗИТ» на металізованої основі;
 • не допускається вказівку в полісі VIN-номера транспортного засобу;
 • поліс повинен бути оформлений друкованим способом.

Стосовно того, яка ціна зеленої карти, ми можемо дати вам безкоштовну консультацію на цей рахунок. В залежності від багатьох нюансів страховка авто для виїзду за кордон відрізнятиметься по ціні та наданих умовах.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст