0
0
59
Нічна вівсянка останнім часом дуже популярна як швидкий і поживний варіант сніданку. Її легко приготувати самому з вечора, і вранці у вас буде готовий прийом їжі, багатий на клітковину і необхідні поживні речовини. Як пише Eat This Not That, нічна вівсянка приносить багато користі для здоров'я - від допомоги в контролі ваги і підвищення енергії до поліпшення травлення.
1. Вона може допомогти в контролі ваги.Вівсянка не тільки смачна, а й дуже ситна. Кілька нещодавніх досліджень підтвердили потенціал вівса в допомозі в контролі ваги та апетиту. Овес багатий поживними речовинами, такими як білок, клітковина і корисні жири, що сприяє відчуттю ситості та знижує ймовірність переїдання.
2. Вона може поліпшити травлення.Вівсянка багата особливим типом розчинної клітковини, бета-глюканом, що може сприяти здоровому травленню. Вона робить це, утворюючи гелеподібну речовину в кишечнику, сповільнюючи рух їжі травним трактом. При цьому вона допомагає регулювати дефекацію, зменшує закрепи та сприяє загальному здоров'ю кишечника.
3. Вона може поліпшити вашу концентрацію.Овес також може допомогти поліпшити когнітивні функції та концентрацію завдяки високому вмісту складних вуглеводів, які забезпечують постійний приплив енергії до мозку.
Овес також багатий на вітаміни групи В і магній, які можуть поліпшити когнітивні здібності. Ці переваги були помічені в недавніх дослідженнях, де овес покращив точність мислення і швидкість виконання розумових завдань.
4. Вона може знизити рівень холестерину.Дослідження показують, що регулярне вживання вівсянки може допомогти знизити рівень холестерину завдяки розчинній клітковині та іншим корисним сполукам. Ці сполуки зв'язуються з холестерином у кишечнику, сприяючи його виведенню з організму.
5. Вівсянка може знизити артеріальний тиск.Продукти, багаті на клітковину, такі як вівсянка, можуть поліпшити функцію кровоносних судин, підтримуючи загальне здоров'я серця і кровообіг. Вони також містять особливу групу антиоксидантів, званих авенантрамідами, які можуть збільшувати вироблення оксиду азоту, допомагаючи розслабляти і розширювати кровоносні судини для зниження артеріального тиску.
Метааналіз 2023 року показав, що овес ефективний для зниження артеріального тиску порівняно з групами, які споживають більш очищені зерна.
6. Вона може підтримувати імунітет.Вівсянка може підвищити імунітет завдяки багатому вмісту бета-глюкану, типу розчинної клітковини, яка підтримує імунну функцію. Бета-глюкан допомагає активувати певні імунні клітини, звані макрофагами і нейтрофілами, підвищуючи здатність організму боротися з інфекціями. Овес також містить інші ключові поживні речовини, такі як цинк і селен, які відіграють життєво важливу роль у підтримці сильної імунної системи.
7. Вона сприяє здоровому рівню цукру в крові.Овес багатий повільно засвоюваними вуглеводами і клітковиною, тому одна з переваг нічної вівсянки полягає в тому, що її вживання сприяє більш стабільному і стійкому підвищенню рівня цукру в крові. Численні дослідження засвідчили, що навіть у людей із типом 2 діабету вживання вівсянки призводить до меншої кількості стрибків цукру в крові та стабільнішого рівня глюкози, ніж інші страви, що містять вуглеводи. Це, ймовірно, пов'язано з вмістом у ній клітковини, яка уповільнює засвоєння присутніх вуглеводів.
Нічна вівсянка багата кількома необхідними поживними речовинами, яких багатьом людям бракує, включно з клітковиною, магній, залізо і цинк, тож вона може стати ідеальним доповненням для заповнення цих прогалин у поживних речовинах.
Раніше дієтолог розповів, як правильно їсти яйця під час схуднення і чи допомагають вони скинути вагу.
Також експерти з довголіття назвали "здорову" звичку в їжі, яка може скоротити вам життя на роки.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
197
Коментарі:
0
Переглядів:
141
Коментарі:
0
Переглядів:
201
Коментарі:
0
Переглядів:
539
Коментарі:
0
Переглядів:
1057
Коментарі:
1
Переглядів:
574
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.