Головна Блог ... Новини Чому не варто чекати, що більшість українців після війни повернуться: відповідь соціолога Чому не варто чекати, що більшість українців після...

Чому не варто чекати, що більшість українців після війни повернуться: відповідь соціолога

  • 0

  • 0

  • 33

Відключити рекламу

Відсоток українців, які після завершення бойових дій захочуть повернутися додому, залежатиме від державної програми, вважає директор Інституту соціології Євген Головаха. Про це він сказав в інтерв’ю виданню IPG-Journal.

За його словами, намір повернутися, про який вони зараз говорять, - це "абстрактне бажання", адже приїжджати вони збираються "тільки після завершення бойових дій, а також за умови, що буде можливість отримати в Україні нормальну роботу". Проблему ускладнює і те, каже Головаха, що багато з тих, хто був змушений виїхати, втратили свої домівки. 

"За цих обставин розраховувати, що більшість повернеться, неможливо. Як казала головна фахівчиня України з демографії Елла Лібанова, якщо 50 відсотків з тих, хто виїхав, повернуться, вона буде щаслива. Я, в свою чергу, прогнозував від 30 до 50 відсотків. Але цей відсоток залежатиме від державної програми", - зазначив соціолог. 

Він нагадав, що в Україні вже існує Міністерство національної єдності, "яке має перейматися безпосередньо цією проблемою", тож він висловив бажання "побачити програму його діяльності". 

"Давайте подивимося, скільки за ці роки було створено антикорупційних організацій. Але якими є результати їхньої діяльності? Якби всі вони виконували свої обов’язки, в Україні вже б зникла вся корупція, і ми б ще могли допомогти в цьому європейцям", - додав Головаха.

Українські біженці: останні новини

Як повідомляв раніше УНІАН, з кожним місяцем війни все більше українців залишатимуться за кордоном, вважає директорка Інституту демографії та проблем якості життя Елла Лібанова. За її словами, так відбувається, бо українці адаптовуюиться до життя в іншій країні.

Чехія дозволить українцям залишитися назавжди. Однак, схоже, що скористатися такою можливістю зможуть лише досить забезпечені біженці, адже для отримання дозволу на постійне проживання в Чехії іноземець повинен мати річний дохід 440 000 крон брутто (18 480 євро) або більше, тобто щонайменше 1,5 тисячі євро на місяць. 

У Польщі українських біженці хочуть обмежити у безплатній медицині. Новий законопроєкт від партії "Конфедерація" передбачає, що безкоштовне медичне обслуговування для українських біженців надаватиметься лише за умови, що вони платять внески на медичне страхування у країні.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 33

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 33

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати