Головна Посилання ... Чому купівля кондиціонера для вашої квартири - найкраще інвестування у комфорт влітку? Чому купівля кондиціонера для вашої квартири - най...

Чому купівля кондиціонера для вашої квартири - найкраще інвестування у комфорт влітку?

За останні роки люди все більше уваги приділяють забезпеченню комфорту в своїх домівках. Тому кондиціонери стають затребуваними. Зниження вартості на придбання та установку, широкий вибір моделей та багатофункціональність сприяють тому, що рішення купити кондиціонер в квартиру стає актуальним та привабливим.

Переваги установки кондиціонера в квартирі

Кондиціонер давно вже є важливою частиною комфортного побуду та життєдіяльності людини. Він здатен забезпечити приємні умови в домі незалежно від стану погоди за вікном.

Придбання кондиціонера в майбутньому обернеться рядом переваг та можливостей:

  • забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні;

  • рівномірна циркуляція повітря по всій кімнаті;

  • фільтри очищення здійснюють вловлювання пилу та бактерій;

  • додаткове джерело обігріву.

Завчасне придбання кліматичного обладнання – це рішення, яке економить час, кошти та спокій користувачів.

Особливості додаткових функцій кондиціонера

Придбавши кондиціонер в квартиру, можна отримати значно більші переваги та можливості. Вбудовані функції мають позитивний вплив на стан житлових кімнат.

Режим обігріву в боротьбі з вологістю

За умов тривалої негоди в домі може накопичуватись зайва волога у вигляді конденсату, мокрих плям на стелі чи стінах. З часом речі набувають неприємного запаху. Слідом за цим з’являється цвіль, що небезпечна для будинку та здоров’я людини.

Кондиціонер здатен боротися з вологою. За годину роботи він знищує декілька літрів конденсату. Якщо прилад має спеціальну функцію осушення, то видалення вологи пройде більш продуктивно. 

Очищення повітря від шкідливих забруднень

Сучасна система фільтрації складається із декількох фільтрів для очищення повітря в житлі. Обов’язково має бути фільтр для уловлювання великих частинок пилу.

Залежно від моделі можуть встановлюватись такі фільтри:

  • катехіновий – притягує дрібні частинки, плісняву, мікроорганізми;

  • іонний – дезодорує та усуває запахи;

  • антибактеріальний – фільтрує пил, плісняву та шкідливі бактерії.

Розподіл повітря

Режим узгоджує рух горизонтальних та вертикальних жалюзі для об’ємного потоку повітря. Це дає змогу виключити виникнення протягів. 

Можна налаштувати автоматичне регулювання положення жалюзі для розподілу повітря. Також мікропроцесор може регулювати потоки відповідно до температури в кімнаті. Є можливість використовувати економічний режим, коли в приміщенні немає людей чи тварин.

Інші цікаві опції

Можливо обрати оптимальний прилад для приміщень із високими стелями – в них закладені особливі алгоритми витрати та швидкості потоків повітря.

Авто налаштування – залежно від показника налаштованої температури та фактичної у кімнаті кондиціонер може самостійно перемикатись із охолодження на обігрів та навпаки.

Рестарт – відновлення роботи на тих же заданих параметрах в разі ввімкнення енергопостачання після перебоїв.

Вибір кондиціонера може здатися дещо складним процесом, та в кінцевому результаті він окупиться безліччю корисних властивостей. 

Переглядів : 88
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст