0
0
139
Виховання дітей саме по собі непросте завдання. Але додатковим кошмаром для більшості батьків є пристрасть їхніх дітей до всіляких небезпечних ігор. Нове наукове дослідження, опубліковане в журналі Evolution, Medicine and Public Health запропонувало можливе пояснення тяги дітей до небезпек.
Група антропологів із Дартмутського коледжу в США проаналізувала дані про розвиток мавп і стародавніх людей і з'ясувала, що їхні дитинчата теж любили лазити по деревах та займатися іншим "екстримом". На кістках австралопітеків, які жили 3,2 мільйона років тому, іноді трапляються сліди загоєних переломів, що вказують на несмертельні падіння з висоти.
Гіпотеза вчених полягає в тому, що молоді особини приматів дослідним шляхом з'ясовують межі своїх можливостей і потенційні ризики, а також виробляють розуміння стратегій протистояння цим ризикам. Результатом стають не тільки певні фізичні навички, а й розуміння своїх сил.
"Минуле і сьогодення вказують на те, що діти набувають фізичних навичок і досвіду спілкування, досліджуючи свої кордони за допомогою гри. (...) Ми поділяємо переживання батьків, шкіл і політиків, які хочуть забезпечити безпеку наших дітей. Однак ми також повинні враховувати довгострокові переваги участі в такого роду іграх. Пов'язані з ризиком ігри, в яких діти кидають виклик самим собі, - нормальна частина нашого розвитку, як і в наших предків", - пояснили вчені.
Інші новини наукиЯк писав УНІАН, учені довели, що почуття любові живе не в серці, а в мозку. Ба більше - вдалося з'ясувати, в якій саме частині мозку проявляється почуття любові.
Також ми розповідали, що всього 8 хвилин перегляду роликів у TikTok зіпсувати настрій молодій жінці. Шкідливий контент, включно з відео, які пропагують розлад харчової поведінки та надзвичайно худі тіла, легко циркулює на цій платформі.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
589
Коментарі:
1
Переглядів:
601
Коментарі:
0
Переглядів:
380
Коментарі:
0
Переглядів:
577
Коментарі:
1
Переглядів:
417
Коментарі:
0
Переглядів:
756
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.