Відгуки

Про себе

Юридична компанія «СітіЛекс» надає якісні юридичні послуги з представництва інтересів громадян України, іноземних громадян та суб'єктів господарювання всіх форм власності у судах всіх рівнів та юрисдикцій, складання процесуальних документів, надання вичерпних юридичних консультацій (як в усній формі, так і в письмовій), супроводу виконавчого провадження з виконання судових рішень, а також складання різних видів договорів та додаткових угод, реєстрації бізнесу, тощо.

При цьому юридичні послуги надаються на високому професійному рівні та в різних сферах права, таких як цивільне право, трудове право, земельне право, сімейне право, житлове право, право соціального та пенсійного забезпечення, господарське право та інші.

Юридична компанія «СітіЛекс» також здійснює комплексне юридичне обслуговування суб’єктів господарювання усіх форм власності (фізичних осіб-підприємців, товариств з обмеженою чи додатковою відповідальністю, приватних підприємств, публічних та приватних акціонерних товариств, державних та комунальних підприємств, кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків тощо). Високоякісні юридичні послуги надаються як великим компаніям, так і представникам середнього чи малого бізнесу.

Нашими основними перевагами є:

  • Індивідуальний підхід, який полягає в тому, що ми не працюємо шаблонно, – ми аналізуємо кожну справу від початку до кінця, розробляємо стратегію своїх дій, плануємо їх та визначаємо конкретне коло заходів, які необхідно здійснити для досягнення позитивного результату для Клієнта.
  • Конфіденційність — найважливіший момент при співпраці з нами. Суворе дотримання конфіденційності при роботі – одна з основ нашої Компанії. Передаючі нашій Компанії будь-які відомості, Ви завжди можете бути впевнені в дотриманні конфіденційності отриманої інформації.
  • Професіоналізм — досвід та постійне вдосконалення знань працівниками, дозволяє нашій Компанії надавати юридичні послуги на найвищому професійному рівні.

Особливістю нашої Компанії є те, що ми дбаємо про цінову політику, а тому встановлюємо доступні ціни для наших клієнтів.

При визначенні ціни на юридичні послуги до уваги може бути взято обсяг часу і роботи, ступінь складності правових питань, необхідність виїзду у відрядження, досягнення при наданні юридичних послуг позитивного результату, якого бажає Клієнт, особливі або додаткові вимоги Клієнта стосовно строків надання юридичних послуг, необхідність залучення додаткових фахівців з інших питань для вирішення окремих питань, тощо.

Більш детальну інформацію про наші послуги та їх вартість Ви можете дізнатися на нашому веб-сайті за адресою www.citylex.pp.ua або за номерами телефонів +380736960101, +380976960101, або ж завітавши до нашого офісу за адресою вул. Кавказька, буд. № 7, офіс № 213, м. Рівне.

фото

Свідоцтва та нагороди.

1