Відгуки (2)

Сергей
5.00
Большое Спасибо Адвокату Александру Сергеевичу за его помощь в моём нелёгком деле. Когда другие адвокаты отказались вести моё дело - Александр Сергеевич "по полочкам" разложил все нюансы, доступно объяснил,что делать и предложил альтернативные возможности. Советую Адвоката Рябчук Александра Сергеевича как знающего юриста и хорошего человека.
С удовольствием, буду ещё обращаться к Адвокату Александру Сергеевичу,при необходимости.
Андрей
5.00
Спасибо за помощь
Про себе

.Шановні відвідувачі сайту звертаю Вашу увагу, на можливість отримати усі види правої допомоги у розстрочку! Завжди намагаюся йти в ногу з часом і робити все можливе, щоб Клієнту ніщо не заважало захистити свої права. З повагою! Адвокат Рябчук Олександр Сергійович 01024, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 4, оф.111. 044-362-57-38 098-634-75-43 093-215-58-83 https://riabchuk.com.ua advokat0986347543@gmail.com . Роботу за юридичним фахом розпочав у 2008 році. Протягом професійної діяльності займав посади юриста, юрисконсульта і директора успішної юридичної компанії. За весь час неодноразово брав і беру участь у конференціях, семінарах та з'їздах. Брав участь не в одному судовому засіданні. Завдяки хорошій школі і практиці яку отримав, у наших клієнтів не було жодної поразки, чим я звісно горжусь! У Києві зареєстровано близько 5000 адвокатів, 2000 юридичних компаній і безліч юристів і юрисконсультів. Кожен з яких має свій підхід до виконання доручення клієнта. Чим саме я відрізняюся від інших?

1. Це якісно новий підхід до виконання доручення клієнта, який позитивно впливає на результат який отримає клієнт.

2. Мені довіряють. Довіра є необхідною і що найважливішою передумовою відносин між клієнтом і адвокатом, без якої взагалі неможлива співпраця. Мені довірилися чимало людей з різними проблеми. Деякі з них можливо залишать відгуки на сайті, за що буду їм вдячний. Особисто для мене це не просто буде відгук, це багато годин клопіткої роботи спрямованої на позитивний результат. Мені дуже приємно, що я відношуся до такої категорії осіб яким довіряють.

3. Результат. Перше на що я звертаю увагу при зверненні клієнта, це результат, який він зможе отримати від моєї роботи. Саме за це ви платите.

4. Завжди пропоную Вам вибір. Зазвичай є декілька варіантів вирішення вашого питання. Моя задача їх знайти і запрошувати Вам. Наприклад, досить поширеними є ситуації коли клієнт бачить вирішення свого питання виключно в судовому порядку. У мене, як спеціаліста погляд на справу трохи інший. Я оцінюю її з іншого боку. Мета одна зберегти Вам здоров'я, гроші і час. У залежності від справи можна застосовувати досудове врегулювання спору з максимальною вигодою для клієнта. Існують десятки інших варіантів. Зараз повторюся, Вас більше цікавить не стільки сам процес скільки результат. Тому я знаходжу 3 варіант, який буде найбільш оптимальний для Вас. Я навів один з десятків прикладів за допомогою яких можна зберегти "круглу суму" як кажуть.

5. У мене є досвід і знання побудовані на практиці, завдяки яким я зможу заощадити вам ваше здоров'я, кошти і час. Використовую знання та професійну майстерність компетентно і добросовісно для належного захисту й представництва прав та законних інтересів фізичних і юридичних осіб.

6. "Иду в ногу со временем" Завжди підвищую свій професійний рівень; Ставлю собі особливі критерії яким повинен відповідати. Зважаючи на суспільну значущість і складність професійних обов’язків постійно підвищую свій професійний рівень та кваліфікацію. Завжди відстежую зміни у чинному законодавстві.

7. Зберігаю конфіденційність. Не залежно кому, за жодних обставин не надам конфіденційну інформацію або персональні дані, щодо Клієнта.

8. Знаходжусь завжди на зв'язку. Якщо зайнятий, перетелефоную одразу як звільнюсь. Номер не змінював близько 5 років. Пошту перевіряю регулярно. Зі мною також можна тримати звязок через SKYPE, VIBER і WHATSAPP.

9. Дотримуються закону «Про адвокатуру і адвокатську діяльність» та правил адвокатської етики. Дотримання який для мене має принципове значення при виконанні доручення.

10. Справу веду особисто. Ніколи не поручу виконувати юридично вагомі дії своїм помічникам.

11. Ставлюсь з повагою до клієнта. Усі клієнти для мене рівні. Для мене не існує справ одних важливіших за інших.

12. Горжусь своєю професією. Завжди намагаюся стверджувати повагу до адвокатської професії, яку уособлюю та сприяти підвищенню поваги до неї в суспільстві.

13. Дотримуюсь кожного з вище зазначеного пункту тож нема потреби писати про відповідальність. За весь час моєї діяльності жодний клієнт не скаржився. Чим я теж горжусь. Це той критерій, який надихає і якому я стараюся завжди відповідати.

фото

Свідоцтва та нагороди.

1