Відгуки (3)

Илья
5.00
Дякую.Кваліфікований адвокат.
Илья
5.00
Швидко надав інформацію по моєму питанню .Співпрацюємо з адвокатом,готує мені документи до суду.
Ірина Д
5.00
Дякую,що взяли в роботу справу моєї сестри.Все дуже швидко та професійно .Почали збирати до кументи .Сестра дуже задоволена ,тому що в неї опускалися руки ,вона була в відчаї,незнала що робити та як .Ви зрозуміло пояснили алгоритм поновлення батьківства .Щирий Вам уклін ,ще раз дякуємо ,гарних клієнтів .
Про себе

- Адвокат з 13 річним досвідом роботи в кримінальному та сімейному праві України. Одружений, виховую двох дітей. Аспірант, тематика кандидатської роботи пов"язана з "проблематикою позбавлення батьківських прав в Українських судах", голова адвокатського бюро "Павла Гретченко', Law firm "Hretchenko Pavlo", учасник бойових дій на сході України. В минулому оперативний співробітник Служби Безпеки України (неодноразово відзначений керівництвом управління грамотами та подяками як найкращий оперативний співробітник управління). Член асоціації правників України та асоціації адвокатів України, постійно проходжу підвищення кваліфікації адвоката у Вищій Школі Адвокатури (ВША). За час своєї професійної діяльності набув членства в комітеті сімейного права НААУ.

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "Павла Гретченко".

  1. Надає професійні консультації щодо сімейного та кримінального права України, окремою ланкою є консультації щодо військових.
  2. Адвокатський супровід у веденні цивільних, кримінальних, адміністративних справ в судах України.
  3. Складання, подання, супровід процесуальних документів (заяв, запитів, договорів, контрактів, позивних заяв, відгуків, то що).
  4. Участь адвоката у процесуальних діях обшук, відтворення, впізнання, санкція, участь адвоката в процесі.

​Для більшого вивчення та ознайомлення з діяльністю АБ "Павла Гретченко", шукайте за адресами: @lawfirm Hretchenko Pavlo·Criminal Lawyer, або https://www.facebook.com/PaveladvokatKiev сайт: www.advokature.com

Адвокат не виграє, а доводить справу до позитивного розв'язання проблеми клієнта!

З повагою, адвокат Павло Гретченко.

фото

Свідоцтва та нагороди.

Дійсний член АП Украини.
Семинар 05.03.2021 года
Приймали участь у заходах!
Семінар НРЦ "Оберіг"
Семінар на тему профілактика дитячої злочинности та домашнього насильства НРЦ "Оберіг"
Виступ адвоката Павла Гретченко НРЦ "Оберіг"
2