Відгуки (5)

balloon Ternopil
5.00
висловлюю захиснику свою щиру подяку за те, що він впродовж тривалого часу послідовно і професійно захищав мої інтереси , забезпечував активну взаємодію з правоохоронними органами, виступав у суді. я можу зробити висновок про те, що незаперечною перевагою будь-якого адвоката має бути високий рівень знань, вміння визначити єдино правильний шлях при досягненні законної мети.

Особливо слід відзначити тактовність адвоката у спілкуванні з клієнтом, вміння надати психологічну підтримку у важку хвилину. Щиро дякую Вам
Marta Ohorodnyk
5.00
Хочу выразить Вам огромную благодарность за юридическую помощь в решении сложного квартирного вопроса, представление интересов в суде и консультации по различным юридическим вопросам.

Благодаря Вашему профессионализму и нацеленности на достижение результата по всем вопросам с которыми я к Вам обращалась удалось добиться решения данных вопросов в мою пользу.

Буду рада и дальше пользоваться Вашей юридической помощью и поддержкой.
Катерина Мельник
5.00
Віталій Володимирович ретельно готувався до кожного судового засідання, грамотно, чітко і ясно викладав матеріал, так само швидко, кваліфіковано і сумлінно вирішував що виникли під час розгляду справи юридичні завдання, проявив обов'язковість, відповідальність, а також акуратність в процесі роботи з документами.

В процесі спільної роботи я переконалися у високій кваліфікації адвоката, що дозволяє успішно вирішувати будь-які за складністю завдання.
SOFIIA HORDIIENKO
5.00
Хочу висловити свою щиру подяку за те, що послідовно і професійно захищає мої інтереси , ефективно виступає в суді. Особливо хочу відзначити тактовність адвоката у спілкуванні, вміння надати психологічну підтримку у важку хвилину. Щиро дякую Вам !!!
Max
5.00
Дякую Вам за виконану роботу. Мені було дуже приємно спілкуватися з Вами, я сподіваюся, що фортуна буде прихильною до Вас. Нехай Вам Бог пошле міцного здоров’я, радості і щастя, благополуччя і достатку.

фото

Свідоцтва та нагороди.

Т
2