Головна Посилання ... Букмекери діляться здогадками щодо потенційних кандидатів на тренера Національної збірної по футболу Букмекери діляться здогадками щодо потенційних кан...

Букмекери діляться здогадками щодо потенційних кандидатів на тренера Національної збірної по футболу

Аналітики букмекерських компаній надають оцінку не лише проведенню спортивних змагань, а й дій, які відбуваються у житті їх гравців. Багато прогнозів публікувалися на сайті Паріматч, який сьогодні не працює через санкції. Як працювала компанія та як відбувалось прогнозування можна переглянути за посиланням на букмекер паріматч. Важливою подією, що обговорюється серед глядачів футболу та букмекерів є відставка наставника Національної збірної та кандидати на його заміщення.

Чим зумовлено пошук нового тренера для української збірної з футболу

Головним тренером Національної збірної з футболу з листопада 2021 року Українська асоціація футболу призначила Олександра Васильовича Петракова. Враховуючи це було підписано контракт, умовами якого передбачено тренування української збірної протягом 2 років. Дія договору закінчилась у грудні 2022 року. В результаті цього Петраков припинив працювати з командою. На його заміну було розпочато пошук кандидатів, ім’я яких можна дізнатися далі.

Кого букмекери вважають кращими для тренування команди

Букмекерські контори не втрачають часу дарма. На їх сайтах можна поставити ставку щодо основних претендентів на головного тренера Національної збірної України. За думкою професійних аналітиків є три основні кандидати на це місце. Серед них наступні:

  1. Сергій Ребров.

  2. Андрій Шевченко.

  3. Славен Біліч.

Враховуючи коефіцієнти, які букмекер визначив для претендентів можна побачити, що фаворит букмекера Вбет є Сергій Ребров. Компанія пропонує зробити ставку з коефіцієнтом 1,7. Цей показник при виборі Славена Біліча становить 2,05. Якщо Асоціація футболу призначить тренером Андрія Шевченка виграшний коефіцієнт складе 7,0.

Інші кандидати на тренера Національної збірної з футболу

У засобах масової інформації та мереж інтернету можна зустріти прогнози на інших претендентів. Одним з них є Руслан Ротань. Аналітики вбачають гарну динаміку команд, які він очолює сьогодні - збірна України “Олександрія” та молодіжна збірна. Крім того, у деяких прогнозах відзначається, що Ротань має навички у підготовці команди до великих турнірів.

Спостерігати за його професійністю була змога 26 березня у матчі проти Англійської збірної, що вбачає відбір команд до Євро-2024. Футбольна команда отримала поразку у 2 голи та не забила зустрічних. Наступне змагання буде проведено 16 червня у північній Македонії.

Інше ім’я, яке фігурує на пост головного тренера - Ігор Йовічевіч. У червні поточного року команди під його наставництвом зіграють 2 матчі. Згадується й про Віктора Скрипника, який сьогодні очолює футбольний клуб “Ворскла”.

Кому надає перевагу Українська асоціація Футболу

Представники УАФ надають перевагу вибору на пост тренера української збірної Сергія Реброва. В результаті цього регулярно ведуть переговори з кандидатом. Проте є обставини, які ускладнюють його призначення. Потенційний кандидат тренує еміратський футбольний клуб “Аль-Айн”. Якщо сторони не домовляться наставником команди стане інша особа.

В чому нагальність призначення тренера

Напередодні чемпіонату Європи між командами, що беруть участь у змаганні було проведено жеребкування. За його результатом Українська збірна буде виборювати перемогу серед сильних суперників. До них належить і дійсний чемпіон турніру - збірна Англії. Експерти вважають, що тренування команди необхідно розпочати найближчим часом, щоб наблизити її успіх у змаганнях.


Читайте про вигідні коефіцієнти, щедрі бонуси та розділ казино з цікавими іграми.

Переглядів : 789
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст