Головна Блог ... Новини Браво! Українські ракети «Нептун» вразили флагманський крейсер «Москва»! Браво! Українські ракети «Нептун» вразили флагманс...

Браво! Українські ракети «Нептун» вразили флагманський крейсер «Москва»!

Відключити рекламу
Браво! Українські ракети «Нептун» вразили флагманський крейсер «Москва»! - 47588f438fdb290dbd7091e52f48ed2d.jpg

Ракетний крейсер "Москва" стояв на якорі у Севастопольській бухті.

У середу, 13 квітня, на російському ракетному крейсері "Москва" Чорноморського флоту РФ виникла пожежа через влучання у нього ракет українського протикорабельного комплексу "Нептун".

Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко.

"Ракети "Нептун", які стоять на сторожі Чорного моря, завдали російському кораблю дуже серйозних пошкоджень", - написав він.

Інформацію про пожежу, яку поширили в соцмережах, підтвердив радник голови ОПУ Олексій Арестович в інтерв'ю правозахиснику Марку Фейгіну.

"З флагманом морського флоту крейсером "Москва" сталася якась несподіванка. Сильно горить... Там 510 людей екіпажу, не можемо зрозуміти, що сталося - чи два матроси покурило не в тому місці, чи порушили в черговий раз якісь заходи безпеки, не щастить", - зауважив він.

Згадайте новину: Вживання фрази про «спрямування» російського корабля не є порушенням етики держслужбовців, - НАДС

Раніше причиною сильної пожежі на крейсері назвали влучні постріли українського протикорабельного комплексу "Нептун". Як повідомив з посиланням на власні джерела колишній народний депутат Сергій Висоцький, в ракетний крейсер “Москва”, який входить до складу 30-ї дивізії надводних кораблів Чорноморського флоту РФ, поцілили дві українські ракети.

"Мені підтвердили: дві ракети українського протикорабельного комплексу "Нептун" здійснили ураження флагману ЧФ РФ ракетного крейсеру "Москва"! Два попадання з двох! Увесь Чорноморській флот Росії виведений для здійснення термінових рятувальних заходів!” - написав екснардеп.

Народна депутатка Ірина Фріз додала, що ракетний крейсер "Москва", який стояв на якорі у Севастопольській бухті, зник з радарів. Оскільки на морі вирує шторм, рятувальна операція військового корабля ускладнена. Ймовірно, його доведеться затопити.

У російській Вікіпедії в статті про ракетний крейсер “Москва”, збудований у 1976 році, також уже з’явилася інформація про його враження українськими ракетами.

Відомо, що цей російський крейсер має артилерійське, зенітне, протичовнове та мінно-торпедне озброєння. Також на ньому встановлено 16 пускових установок протикорабельних ракет П-1000 "Вулкан", що мають дальність враження цілей до 1000 км. Несе на борту один гелікоптер Ка-27.

Нагадаємо, раніше у Бердянську Запорізької області захисники України "відмінусували" в окупантів один десантний корабель.

  • 2851

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 2851

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати