0
0
85
Північна Корея фактично стала тилом Російської Федерації. Таку думку в етері "Radio NV" озвучив військовий оглядач Денис Попович, коментуючи інформацію про появу можливості в КНДР виробляти "Шахеди".
"Те, що там може бути налагоджене виробництво цих дронів – це не лише про КНДР та їхні справи. Хоча це також дзвіночок для Південної Кореї і можливо Японії. Але це й додаткові виробничі потужності, щоб збільшити кількість дронів, які полетять по території України", – сказав Попович.
Він зазначив, що напередодні окупанти запустили по Україні за одну ніч 322 "Шахеди". Тоді як ще деякий час тому вони були здатні запускати таку кількість протягом місяця чи тижня. За словами Поповича, РФ нарощує виробництво БПЛА, оскільки це дешевий засіб терору цивільного населення.
"Так, їх збивають у великих кількостях, їх сажають. Але ті дрони, які все ж долітають. Чи збивають і падають уламки – ми бачимо, які проблеми вони завдають. Адже їх оснащують різними бойовими частинами. По Києву летіли дрони, оснащені шрапнеллю. А чому шрапнеллю, для того, щоб скалічити та поранити якнайбільше людей. Пожежі, знищення авто, вибиті шибки, багато поранених. Зараз це дешева та ефективна зброя з точки зору терору. Тому ворог й буде нарощувати її виробництво", – додав Попович.
"Шахеди": важливі новиниНапередодні очільник ГУР Кирило Буданов повідомив, що КНДР отримала можливість виробляти ударні безпілотники, зокрема сімейство "Шахед". За його словами, частину таких БПЛА КНДР зможе експортувати вироблені на своїх заводах "Шахеди" назад до Росії для підтримки війни в Україні.
Також, за словами Буданова, наразі РФ здатна самостійно виробляти до 2000 "Шахедів" на місяць. Однак Москва планує збільшити обсяги виробництва до 5000 БПЛА.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
784
Коментарі:
0
Переглядів:
1054
Коментарі:
0
Переглядів:
707
Коментарі:
0
Переглядів:
789
Коментарі:
0
Переглядів:
778
Коментарі:
0
Переглядів:
752
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.