0
0
21
Північнокорейські солдати виявилися звичайним "гарматним м'ясом" для РФ, яке майже не дало агресору позитивного результату на Курщині.
Про це заявив колишній командир роти в батальйоні "Айдар" Євген Дикий в ефірі "Українського Радіо".
"Толку від північнокорейських солдатів для Росії дуже мало. Ми маємо там справу з дуже дисциплінованим, дуже високомотивованим, але абсолютно непрофесійним гарматним м'ясом", - сказав він.
Дикий зазначив, що війська КНДР дуже рідко здаються в полон. Він упевнений, що це пов'язано з пропагандою, яку транслює Північна Корея своєму населенню.
"Тобто це люди, у яких, по-перше, промиті мізки такою пропагандою, порівняно з якою російські медіа - це просто вільний світ. Північна Корея - це взагалі щось абсолютно за межею. У принципі будь-яку пропаганду можна пробити. Але в них там залишилися сім'ї. І ці сім'ї є фактично заручниками. Вони всі прекрасно знають, що робить режим товариша Кім Чен Ина з сім'ями "зрадників". Як у сталінські часи було поняття "член сім'ї зрадника батьківщини", що визначало далі всю долю людини, так і в Північній Кореї. Тобто, у них там сім'ї в заручниках, тому здаватися і відступати вони не будуть", - наголосив Дикий.
Він додав, що росіяни часто використовують північнокорейських солдатів як безкоштовну робочу силу. За його словами, ці військові тримали автомати в руках тільки на присязі, що й підтвердила їхню ефективність на полі бою.
"У мене, чесно кажучи, з цього приводу почали виникати підозри, ще коли їх тільки привезли не в Курську область, а взагалі в Росію, коли їх направили на збірний пункт у Хабаровському краї, і російські офіцери почали їх проганяти через "курс молодого бійця". Це перші два тижні, через які проганяють свіжого призовника, який взагалі ніколи автомат не тримав. Хоча, за повідомленнями розвідок, північнокорейці прислали свій спецназ. І ось спецназ чомусь доводиться проганяти через КМБ", - сказав Дикий.
Він зазначив, що бої на Курщині підтвердили те, що північнокорейські військові зовсім не підготовлені до війни:
"Так, фізично накачані, які звикли працювати багато годин на добу, до того ж просто за їжу, і готові вмирати за вождя. Але на війні важливо не померти за свого вождя. На війні солдат має зробити так, щоб його ворог помер за щось там своє. Слава Богу, з цим виявилося, що у них погано".
Дикий вважає, що свою роль зіграло і те, що північнокорейські солдати раніше не працювали з сучасною зброєю, такою як дрони і РЕБ.
"З точки зору російського командування експеримент себе не виправдав. Але він ще не закінчився. Я переконаний, що ці 12 тисяч, які заїхали в Курську область, це "пробник". Росіяни прекрасно розуміють, що така кількість людей у масштабі цієї війни погоду не робить. Найімовірніше, на них мали подивитися і залежно від того, як вони себе покажуть, далі в товариша Ина прикуповувати чи не прикуповувати наступні партії", - пояснив він.
Дикий нагадав, що за своїх солдатів Північна Корея отримує від РФ не тільки гроші, а й різні військові технології. Він зазначив, що це може створити загрозу для регіону.
Війська КНДР на війні - останні новиниРаніше представник міністерства закордонних справ Південної Кореї Лі Чже Ун заявив, що Сеул готовий забрати північнокорейських військових, захоплених у полон ЗСУ, якщо вони цього захочуть. Наразі жоден із полонених не виявив бажання переїхати до Південної Кореї.
Крім того, один із полонених військових КНДР підтвердив, що отримав у РФ нові документи та ім'я. Він розповів, що мав вказівку, що робити з українськими військовими, яких візьме в полон.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
395
Коментарі:
0
Переглядів:
271
Коментарі:
0
Переглядів:
795
Коментарі:
0
Переглядів:
528
Коментарі:
0
Переглядів:
640
Коментарі:
0
Переглядів:
623
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.