Головна Посилання ... Бандаж для спини при болях у хребті

Бандаж для спини при болях у хребті

Біль у спині не такий вже і невинний, яким може здатися на перший погляд. Це серйозний симптом, який може свідчити про проблеми зі здоров'ям. Дискомфорт може виникнути як у літніх, так і у молодих. Причини його утворення різноманітні і часто їх складно діагностувати, тому важливо регулярно займатися фізичними вправами і використовувати бандаж для спини. Коли починає турбувати біль, зверніться за допомогою до фахівця. Як розпізнати причину болю в спині? Як позбутися від цього неприємного симптому і які заходи вживати? Про це далі.

Біль у попереку

Причину болю в попереку складно діагностувати. Часто біль проходить сам по собі через короткий час. Однак також часто повертається в самі невідповідні моменти. Найчастіше причини болю в попереку наступні:

  • хронічні захворювання опорно-рухової системи;
  • дегенеративні зміни;
  • механічне пошкодження структур хребта (наприклад, переломи хребців);
  • дископатия;
  • остеопороз;
  • ревматичні захворювання.

Іноді біль в попереку є наслідком захворювання іншої системи (не обов'язково опорно-рухової), саме тому до даного симптому не можна ставитися безвідповідально. Момент появи болю повинен стати тривожним сигналом для початку ретельної діагностики та лікування. Вам слід звернутися за допомогою до ортопеда, який спробує знайти першопричину вашого болю в спині.

Пацієнти часто направляються до невролога або ревматолога для більш детальної діагностики і проведення необхідного фармакологічного або немедикаментозного лікування. Правильно підібрані реабілітаційні вправи зменшать больові симптоми і зміцнять м'язи хребта.

Бандаж для спини при болях у хребті

Бандаж - це спеціальний ортопедичний пояс, який позитивно впливає на хребет і на ваше самопочуття в цілому. Бандажі для спини надають стабілізацію і підтримку хребта, розвантажують поперек, підсилюють кровообіг, що допомагає усунути больовий синдром. Існують різні моделі виробів, які різняться між собою за функціями і ступенем жорсткості, а саме:

  1. Профілактичні еластичні бандажі. Виготовляються з міцних компресійних матеріалів, які надають легке стиснення і підтримку спини. Допомагають позбутися від болю і знімають навантаження з попереку.
  2. Бандажі на спину середнього ступеня жорсткості. Конструкція таких виробів звичайно включає кілька ребер жорсткості. Вони можуть бути пластмасовими або металевими. За рахунок цих елементів посилюється фіксація. Стабілізація і підтримка хребта буде більш ефективна, ніж в еластичних бандажах.
  3. Жорсткі бандажі. Призначаються фахівцем при необхідності. Жорсткі вироби мають в конструкції декілька ребер, які надають максимальну фіксацію спини. Такі пояси нерідко застосовуються в реабілітаційний період після травми або операції. Вони підсилюють кровообіг і прискорюють процес одужання, а також ефективно допомагають від болю в спині.

Великий асортимент бандажів, ортезів і корсетів ви знайдете в мережі магазинів Ортомедіка. Це спеціалізована мережа ортопедичних салонів, де ви можете купити бандаж для спини від кращих виробників ринку. Ми напряму співпрацюємо з провідними компаніями європейського, вітчизняного і світового ринків, а вся продукція сертифікована і має гарантію якості і безпеки. Наші продавці-консультанти допоможуть вам підібрати потрібний виріб і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст