Головна Посилання ... Авто в лізинг чи оренда. Що обрати?

Авто в лізинг чи оренда. Що обрати?

Отримання нового транспортного засобу – це надзвичайно хвилюючий етап. Але перш ніж вибрати позашляховик або вантажівку чорного або червоного кольору, ви повинні спочатку вирішити, взяти його в лізинг або купити у наступну поїздку.

Якщо купити авто в лізинг то у вас будуть більш доступні щомісячні платежі. Прорахувати умови лізингу ви зможете на https://carid-hub.com.ua/ сайті компанії.

Лізинг і оренда є дійсними способами купити бу авто. Лізинг пропонує менше обмежень, ніж оренда, щодо того, скільки ви можете їздити та що ви можете робити з транспортним засобом. Крім того, ви станете власником автомобіля після закінчення кредиту. Лізинг є менш дорогим варіантом щомісяця, якщо ви хочете сісти в розкішний автомобіль.

Лізинг авто або оренда зводиться до таких факторів: кілометрів, які ви плануєте проїхати, суми грошей, яку ви готові витратити, і призначення автомобіля. Скористайтеся калькулятором на сайті, щоб визначити, що вигідніше для вашого бюджету: лізинг чи покупка. Залишкова вартість транспортного засобу, яка встановлюється лізинговою компанією, є приблизною оцінкою вартості автомобіля після закінчення терміну оренди.

Кому вигідний лізинг авто

Лізинг це правильний варіант для вас, якщо ви хочете сісти за кермо автомобіля без значних фінансових зобов’язань наперед. Лізинг зменшує щомісячні витрати до більш прийнятної кількості. Це також дозволяє вам керувати більш розкішним автомобілем, ніж ви могли б собі дозволити.

Якщо ви віддаєте перевагу повному контролю над автомобілем і фінансами, лізинг авто може бути найкращим вибором. Вам не доведеться хвилюватися про обмеження пробігу або можливі додаткові збори за такі речі, як знос.

Незважаючи на те, що купівля чи фінансування вашого транспортного засобу за допомогою кредиту потребує додаткових платежів, ви матимете повний контроль над транспортним засобом і зможете продати чи обміняти його в будь-який час перевага, яку не може дати лізинг.

Коли ви орендуєте автомобіль, ви платите за право керування транспортним засобом протягом фіксованого періоду — зазвичай три або чотири роки. Більшість договорів оренди фінансуються через дилера.

Зазвичай ви сплачуєте початкову суму перед тим, як вивезти свій новий автомобіль із ділянки, щоб покрити податки та збори. Звідти ви будете щомісяця сплачувати протягом терміну оренди для покриття витрат на амортизацію автомобіля.

Зазвичай існують обмеження щодо кількості кілометрів, які ви можете проїхати на автомобілі протягом терміну оренди. Ви повинні повернути автомобіль дилеру у відмінному стані, щоб уникнути додаткових комісій.

Переглядів : 262
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст