Головна Посилання ... Аудіокнига – сучасний спосіб розвитку

Аудіокнига – сучасний спосіб розвитку

Аудіокнига – сучасний спосіб розвитку

Тяга до читання існує дуже давно. За допомогою книги люди дізнаються про цікаві речі, неймовірні події та історичні факти, вдосконалюються та розвиваються. Однак сучасні технології не стоять на місці і кожного дня з’являються не тільки нові жанри, а й способи отримання інформації.

Відносною новинкою в суспільстві являються аудіокниги українською. За допомогою інновацій читання стає набагато легшим, цікавішим, яскравішим та функціональним. Як правило, сучасні люди дуже зайняті і їм бракує часу на читання. В цьому випадку справжнім скарбом стане саме аудіо книга - які надає портал Sound-Books.net

Попри популярність «книг, що говорять» існує дуже багато суперечок, що ж краще – сучасні технології чи паперова традиція. Експерти філологи зазначають, що конкурентних переваг існує багато. Самими значимими є:

  • Забезпечення максимально сильних емоцій, що доведено дослідницьким центром Лондонського Університетського коледжу. Книга «на слух» сприймається набагато яскравіше.
  • Універсальність. Аудіокнига підходить абсолютно всім людям – як дітям, так і дорослим з розладами зору. Це чудовий варіант отримання інформації для тих людей, які сприймають новини тільки на слух.
  • Економія часу. Українські аудіокниги безкоштовно можна слухати в будь-якому місці – під час спортивних тренувань, виконання домашніх справ, подорожей. Це чудовий варіант для тих, хто прагне отримувати інформацію і при цьому виконувати повсякденні справи, які не потребують великої концентрації.
  • Бережне ставлення до здоров’я, адже під час прослуховування не псуються очі, як під час читання паперової, а тим більше електронної книги.
  • Відсутність необхідності місця. Аудіокнига завантажується на любий сучасний пристрій – смартфон, планшет чи телефон. На офіційному сайті безкоштовно представлені дуже багато творів видатних письменників, різні жанри, твори для ЗНО, художні та науково-популярні видання, які не займають багато пам’яті любимого гаджета.

Віддавати переваги паперовим книгам чи сучасним аудіо книгам – вирішувати кожній людині самостійно. Однак спробувати сучасні технології варто всім для того, щоб вибрати для себе найзручніший спосіб отримання інформації. Тим більше, що завантажити «книгу, що говорить» можна безкоштовно. Аудіокнига допоможе познайомитися з різними жанрами набагато швидше та цікавіше.  На сайті представлені зарубіжна та українська література, гумористичні та історичні повісті та оповідання, детективи, драми, біографії та багато іншого. А видання для дітей вразять навіть самих вимогливих батьків.

 

 

Переглядів : 532
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст