Головна Блог ... Новини Американський генерал високо оцінив українську авіацію і сказав, що можна змінити Американський генерал високо оцінив українську аві...

Американський генерал високо оцінив українську авіацію і сказав, що можна змінити

  • 0

  • 0

  • 31

Відключити рекламу

Генерал-лейтенант запасу Повітряних Сил США Девід Дептула, який прослужив у лавах американської авіації 34 роки, оцінив роботу українських пілотів.

"Українська авіація дуже ефективна. Доказом цього є те, наскільки добре Повітряні сили ЗСУ захищають вашу країну. Але всі Сили оборони України — не лише ПС — можна зміцнити, по-перше, знявши обмеження на використання зброї, наданої іншими країнами, лише на українській території. Це непотрібне і необов’язкове обмеження створює свого роду недоторканність для росіян, яка значно допомагає їм у веденні агресивної війни проти України. Це обмеження, на мою думку, порушує принципи ведення війни і має бути скасоване", - наголосив він в інтерв'ю "Армія Inform".

На його думку, також вагомий ефект можуть мати об’єднані військові операції, до яких залучаються і розвідувальні органи, і спецслужби, і всі Сили оборони України. Крім того, військову ефективність можна підвищити, призначивши окремих радників від Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, кіберпідрозділів і Сил спеціальних операцій та об’єднавши їх усіх у Генеральному штабі Збройних Сил України. Відповідна спільна організація може значно підвищити ефективність й української авіації.

За словами генерала, чим частіше українські військові атакуватимуть російські аеродроми, центри управління та контролю, комунікації, паливні, електрогенеруючі об’єкти та інші критичні ключові для РФ об’єкти, тим більша ймовірність того, що Україна досягне своїх цілей.

"Так, авіація має потенціал бути вирішальною. Але, ймовірно, найкращий спосіб для України досягти своїх військових цілей — скоординовані дії в усіх сферах: повітряній, космічній, морській, сухопутній, кіберпросторі. Так можна паралізувати здатність росії продовжувати агресію і злочини проти українського народу", - підсумував Дептула.

Українська авіація

ЗСУ активно використовують гелікоптери та військові літаки на фронті для підтримки наземних сил. Зокрема, вони атакують позицію ворожої армії.

Командир 7-ї бригади тактичної авіації Євген Булацик на початку 2024 року заявляв, що Україна має більше літаків, ніж у лютому 2022-го, - командир 7-ї бригади тактичної авіації.

Він похвалив інженерів за те, що вони змогли швидко відремонтувати пошкоджені літаки, тобто незначні пошкодження не призвели до великої витрати ресурсів. 

Наразі Україна чекає прибуття західних винищувачів F-16, які мають посилити обороноздатність нашої країни.

Повітряні сили нещодавно повідомили, що перші спеціалісти з обслуговування американських винищувачів F-16 почали повертатися в Україну з навчань за кордоном. Згодом стало відомо, що перша група українських пілотів вже завершила навчання на літаках F-16 на військовій базі в Аризоні, що в США. Перш ніж прибути в Україну вони мають ще довчитись у Європі.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 31

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 31

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст