Головна Блог ... Новини Адвокат має право представляти юрособу, з якою працює, за умови укладання договору Адвокат має право представляти юрособу, з якою пра...

Адвокат має право представляти юрособу, з якою працює, за умови укладання договору

Відключити рекламу
Адвокат має право представляти юрособу, з якою працює, за умови укладання договору - tn1_advokat_mae_pravo_predstavlyati_yurosobu_z_yakoyu_pratsyue_za_umovi_ukladannya_dogovoru_594053a655615.jpg

Адвокат має право представляти юридичну особу, на яку працює (перебуває у трудових відносинах), за умови укладення договору про правову допомогу. Договір має укладатися згідно з вимогами Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", зазначається в роз'ясненні Ради адвокатів.

За умови укладання такого договору, представництво інтересів юрособи не вважається виконанням працівником передбачених трудовим договором обов’язків.

За договором сторони врегульовують права та обов'язки двосторонніх відносин: сторона адвоката зобов'язується надати правові послуги, а клієнт - оплатити надання послуг та фактичні витрати.

Згідно з рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 року № 74 надання правової допомоги адвокатом без укладення договору в письмовій формі, зокрема, лише на підставі доручення, не допускається, окрім випадків, які передбачено частиною другою статті 27 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", тобто укладення договору є обов’язком адвоката, який передбаченозаконом.

Згадайте новину: Рада адвокатів України пeрeобрала голову - Лідію Ізовітову

Таким чином, представляти інтереси підприємства в судах можуть особи, які мають свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, та є найманими працівниками на цьому ж підприємстві, виключно на підставі договору про надання правової допомоги згідно з вимогами Закону "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".

Адвокат також має право поєднувати трудові відносини із адвокатську діяльність, якщо вони не стосуються випадків, зазначених у ч. 1 ст. 7 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність". Чинні нормативні документи, які врегульовують діяльність адвокатів в Україні не передбачають інших заборон для адвокатів щодо форм реалізації права на працю.

Джерело: Юридичний ресурс "Протокол"

Читайте статтю: Зупинення права на заняття адвокатською діяльністю & Сплата єдиного соціального внеску

  • 11226

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 11226

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст