Головна Блог ... Новини Адміністрація Байдена дозволила підрядникам зі США обслуговувати зброю в Україні, - Reuters Адміністрація Байдена дозволила підрядникам зі США...

Адміністрація Байдена дозволила підрядникам зі США обслуговувати зброю в Україні, - Reuters

  • 0

  • 0

  • 5

Відключити рекламу

У свої останні місяці адміністрація президента Джо Байдена вирішила дозволити американським оборонним підрядникам працювати в Україні для обслуговування та ремонту зброї, наданої Пентагоном, повідомили Reuters офіційні особи США.

Зазначається, що це є суттєвою зміною політики, спрямованою на допомогу Києву в боротьбі з Росією.

Офіційний представник США, який говорив на умовах анонімності, сказав, що підрядники будуть нечисленні й перебуватимуть далеко від лінії фронту і не братимуть участі в бойових діях.

Вони допоможуть гарантувати, що надане США обладнання "можна буде швидко відремонтувати в разі пошкодження і забезпечити його обслуговування в міру необхідності", сказав офіційний представник.

Обмеження в минулому іноді сповільнювали ремонт і ставали дедалі складнішими, оскільки США постачали Києву складніші системи, як-от винищувачі F-16 і системи ППО Patriot, кажуть чиновники.

CNN додає, що до систем озброєння, які обслуговуватимуть підрядники зі США, належать винищувачі F-16 і системи протиповітряної оборони Patriot.

Багато обладнання Україною не використовується, оскільки воно пошкоджене, сказав другий американський чиновник. Журналісти зазначають:

"Цей крок є останнім пом'якшенням обмежень адміністрацією Байдена, яка прагнула допомогти Україні захистити себе від вторгнення Москви 2,5-річної давнини, не вступаючи безпосередньо в конфлікт із ядерною Росією".

Третій американський чиновник сказав, що це рішення підштовхне Пентагон до дій Державного департаменту США та Агентства США з міжнародного розвитку, у яких уже є американські підрядники в Україні.

Чиновник додав, що жодні американські війська не знадобляться для захисту підрядників на Україні, і що такі питання, як безпека і зниження ризиків, будуть відповідальністю тих компаній, які укладають контракти з Пентагоном.

Деякі американські оборонні підрядники вже вирушали на Україну в невеликій кількості в минулому, обслуговуючи зброю, яку не постачав Пентагон, сказав чиновник.

З огляду на те, що вже є "широкий спектр американських компаній", у яких є персонал в Україні, що виконує контракти для українського уряду, істотного збільшення кількості працівників американських компаній, що працюють на місцях, не буде, сказав перший чиновник.

Війна в Україні - ситуація на фронті

Війська Москви займають близько п'ятої частини України, і це посилює тиск на Київ, який стикається з проблемами розгортання досить сильної бойової сили, щоб протистояти постійному натиску Росії, який нещодавно посилився за рахунок додавання північнокорейських військ.

Україна закликала Захід зняти обмеження на використання ракет для атаки в глибині Росії, що, за словами Києва, необхідно для запобігання дальніх російських атак.

Але адміністрація Байдена не оголосила про будь-які зміни в цій політиці, яка, за словами чиновників, може бути недостатньою для зміни ходу війни, і яка, за словами Москви, призведе до ескалації конфлікту.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 5

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 5

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст