Головна Посилання ... 3D друк ендопротезів: нові можливості для реабілітації пацієнтів 3D друк ендопротезів: нові можливості для реабіліт...

3D друк ендопротезів: нові можливості для реабілітації пацієнтів

До появи сучасних технологій створення ендопротезів було дуже дорогим і складним процесом, який вимагав багато часу та зусиль від медичних фахівців. Однак завдяки 3D друку він значно спростився та став більш доступним. За допомогою комп'ютерного моделювання та послідуючого використання спеціальних принтерів вдається створити ендопротези, які точно відповідають формі окремих кісток та суглобів пацієнта, а значить вдасться отримати максимально позитивні результати майбутньої реабілітації. 

3d ендропротези

Головна задача, яка стоїть перед людиною — знайти компанію, яка впорається з замовленням найкраще. 3D друк ендопротезів у лабораторії Остеоніка дозволяє успішно виготовляти класичні моделі для кісток при їх великих дефектах, так і щелепно-лицьові аналоги і навіть інструменти для хірургії. Злагоджена робота інженерів і лікарів дозволяє отримати:

  1. Індивідуальні прототипи ендопротезів для етапу передопераційного планування. Лікарі знімають відбитки поверхні ураженої зони, щоб в подальшому використати їх для створення навігаційних хірургічних шаблонів, інструментів і фіксаторів. Це дає змогу підібрати максимально якісні тактики для хірургічних втручань. Виготовлена модель ендопротезу може включати в себе судини і нерви, що дає можливість використовувати її в ролі навігатора під час проведення хірургічних маніпуляцій. Для максимально повного відображення ситуації використовуються результати МРТ і КТ. 
  2. Виготовлення індивідуальних систем навігації, з допомогою яких вдається виконати складні, багатоплощинні ортопедичні операції. Всі розрахунки і заміри ґрунтуються на результатах КТ-сканування, а фінальним результатом стає ідеальне відтворення поверхні пошкодженої кістки чи суглоба.
  3. Виготовлення кастомних ендопротезів з урахуванням анатомічних особливостей кожного пацієнта. При плануванні моделі 3D всі дані отримуються з результатів КТ-сканування, а узгоджена робота інженера та хірурга в результаті дозволяють впоратись з проблемою будь-якої складності. 

ендопротез 3д

Однією з головних переваг 3D друку ендопротезів є відносна швидкість виготовлення. З моменту подання заявки і до отримання вами готового виробу проходить всього декілька тижнів, а значить навіть найскладніші проблеми з кістками і суглобами вдасться вирішити набагато швидше. Крім того, ендопротези, створені в лабораторії Osteonica коштують значно дешевше ніж закордонні аналоги, тому коло клієнтів безупинно зростає. Не зволікайте, адже якісний 3D друк дійсно може змінити ваше життя на краще.

Переглядів : 199
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст