1. Політична партія, громадська організація, зареєстровані як прихильники чи опоненти питання всеукраїнського референдуму, а також ініціативна група можуть мати не більше п’яти уповноважених осіб у загальнодержавному окрузі з всеукраїнського референдуму та не більше двох уповноважених осіб у кожному територіальному окрузі з всеукраїнського референдуму. Повноваження уповноважених осіб у загальнодержавному окрузі з всеукраїнського референдуму поширюються також на закордонний округ з всеукраїнського референдуму.
Політична партія, громадська організація, зареєстровані як прихильники чи опоненти питання всеукраїнського референдуму, а також ініціативна група мають право делегувати одного представника до Центральної виборчої комісії (далі - представник суб’єкта процесу всеукраїнського референдуму у Центральній виборчій комісії) з правом дорадчого голосу, уповноваженого представляти інтереси політичної партії, громадської організації, ініціативної групи в Центральній виборчій комісії під час процесу всеукраїнського референдуму. Кандидатура представника політичної партії, громадської організації, ініціативної групи у Центральній виборчій комісії затверджується відповідно центральним керівним органом політичної партії, громадської організації, ініціативною групою.
2. Представником суб’єкта процесу всеукраїнського референдуму в Центральній виборчій комісії, уповноваженою особою суб’єкта процесу всеукраїнського референдуму може бути громадянин України, який має право голосу.
Не може бути представником, уповноваженою особою суб’єкта процесу всеукраїнського референдуму в Центральній виборчій комісії:
1) член комісії з всеукраїнського референдуму;
2) посадова чи службова особа органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування;
3) військовослужбовець;
4) особа, яка проходить альтернативну (невійськову) службу;
5) особа, яка має судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину, що не погашена або не знята в установленому законом порядку.
3. Уповноважена особа суб’єкта процесу всеукраїнського референдуму представляє відповідну політичну партію, громадську організацію, зареєстровану як прихильник чи опонент питання всеукраїнського референдуму, ініціативну групу у їхніх відносинах, що виникають у процесі всеукраїнського референдуму, у межах відповідного округу з всеукраїнського референдуму і не є самостійним суб’єктом процесу всеукраїнського референдуму.
4. Уповноважений представник ініціативної групи, обраний відповідно до частини десятої статті 30 цього Закону, з початком процесу всеукраїнського референдуму здійснює повноваження уповноваженої особи ініціативної групи у загальнодержавному окрузі з всеукраїнського референдуму.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.